Podijeli sa Vukajlijašima

  1. отишо си предалеко Царо нећемо да правимо циркус а ла развод мелиса хари

  2. Mora da su ocevi tih sa mnogo napumpanim ustima zbog pusenja kurca mnogo ponosni a tek deca njihova.

  3. @cara
    Brate, pričamo uopšteno o svojim stavovima o nekim imaginarnim silikonima.
    Znam da voliš da troluješ i provociraš, ali mani se ličnih pitanja, loš ti je trol, a i nije lepo.

  4. E jbg sad zavisi kako gledas

    Uvek ima nacina da se odgovori, ako ima poente, na fino zapakovan nacin sa strane da bude poucno ili zanimljivo

    Cim te targetovalo ovo po nekoj logici ispadne da si ti taj koji je dobio banan pa neces serujes

  5. msm sam si pominjao razvod kurac palac nisam znao da je taboo

  6. tek sad vidim koliko kolektivno ne jebete...

  7. Nikad se nećete poženiti, tuga


  8. Cim te targetovalo ovo po nekoj logici ispadne da si ti taj koji je dobio banan pa neces serujes

    Pogodio si, zato nisam hteo da ti odgovaram.
    Ali, na stranu to, ja zaista ne znam koji bi idiot morao da budeš da bilo šta govoriš (nebitno, lepo ili ružno) o majci svoje dece pred nekim anonimnim, nepoznatim ljudima.
    Evo, reći ću ti tek toliko da smo i posle razvoda u boljim odnosima od 50% onih koji su i dalje u braku. Garantujem.

  9. Dobro bulg naravno, nisam ni ocekivao da ces kazes fazon varala me a bio sam poshtenjachina bez para/tukao sam je dok nisam detetu davao za knjige provodio vreme u kladionici/kafani drugovi mi bilo sve.

    Vise sam ochekivao nesto u fazonu e deco nemojte to i to ako mislite sebi dobro, ne birajte takvu i takvi ili ne radite to i to, vishe kao neka zhivotna forma iskustva.

    Obj uglavno su razvodi brakova zasnovani na tome da zene nisu zadovoljne nechim, retko kad da musko ostavi zhenu i kazhe fazon: glupa krava ne ume ni rucak da skuva sa kim ja vejstujem vreme

  10. Ovo se zacijelo Kosmopolita logovala na carin nalog, zeljna kao i uvek traceva iz privatnih zivota clanova itd

  11. kmeee kosmo trigerue mejmune preko care

  12. zeljna kao i uvek traceva iz privatnih zivota clanova itd

    Snime, stas ono prico za garavu seku posto

  13. Šta to ima u ljudima tužno
    Da ulaze u tuđe živote?
    Ko to živi u prošlosti mojoj
    A još nije umro od sramote kmeeeeee

  14. Donijela stara danas neko brašno u kuću, kad meni u tom trenutku, dođe ova pjesmica na pamet:
    "Sije baba brašno, nema na što, samo jedno sito malo, i ono je zarđalo"... :D

  15. I nije im prvi put:

    https://www.youtube.com/watch?v=oty7MSx67Rg

    https://www.youtube.com/watch?v=mIeAbPBeY5Q

    Mnogo me ovo podsjeća na ekskurziju i atmosferu... Bili smo pijani ko guzice, i pored "Jutro je", drugi hit je bio "Mito bekrijo".

  16. Mnogo me ovo podsjeća na ekskurziju i atmosferu... Bili smo pijani ko guzice, i pored "Jutro je", drugi hit je bio "Mito bekrijo".

    El maturska, de ste bili?

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.