Prijava

Parlamentarna demokratija je jedna od vecih prevara sistema nad gradjanstvom.

Bukv da uvedes cisto jednostranacje dobio bi bolji sistem kompeticije clanova unutar te jedne partije ovako imas kontinuiranu negativnu selekciju kroz masu stranaka i medjusobne dilove

Bukv to je komunizam i drzalo da bude ok u tom smislu, nije mogla svaka budala da bude na xyz pozicijama u partiji/javnim preduzecima postojala hijerarhija

а шта није превара система над грађанством

U RS ne postoji opozicija, u Srbiji postoji kakva takva

Trenutno je realno jača opozicija u Republici Srpskoj nego u Srbiji.

SPN ni sam ne zna šta hoće, te hoće nove izbore, te hoće bojkot, te ovo, te ono, nisu bili u stanju osvojiti ni veće gradove...
Taj kao proevropski blok je od 2012. do sada prošao kroz toliko transformacija da je to smiješno. Kleli se ljudi svojevremeno u Sašu Radulovića, pa u Sašu Jankovića, pa "Ne davimo Beograd"... pa od toga svega ništa. Đilas da je faca, trebao je lično da se stavi na čelo kolone, a ne istura Mariniku, znači ni njemu nije iskreno stalo do vlasti.
Desničarska opozicija je većim dijelom fejk i kontrolisana od strane vlasti.
Ovo ostalo su neki marginalci.

U Republici Srpskoj, iako je odavno u opoziciji SDS je ipak ozbiljna stranka sa tradicijom. Za razliku od srbijanskog DS-a, nije propao. (mada je u fazi propadanja). Kako god okreneš, i dalje ima jaka uporišta u nekim opštinama, i osvaja u njima vlast u lokalu.
Vukanović je isto prilično ozbiljan i ima podršku značajnog dijela ljudi.
PDP isto ima solidnu infrastrukturu, mada su sad malo nedefinisani, jer Draško se baš slizo s Dodikom, ali nije Draško sam PDP.

U RS, opozicija je nosila one proteste Pravda za Davida koji su trajali više od pola godine.
U RS, opozicija ima svoj medij ozbiljan, to je BN, koji je možda pod nekim stranim uticajem, ali barem nije otvoreno stranoplaćeničko-izdajnički kao što su to N1 i Nova S.

U Srbiji dok se DS ne vrati iz mrtvih ili dok se ne napravi neka njemu slična ozbiljna opoziciona stranka, opozicija je na aparatima...

јовин сваки пост рат и мир дужине јбмте

nije baš svaki, poneki je i "Braća Karamazovi" dužine :D

Nisi me razumio jovo, smatram da su to sve dodikove pušikarice bez kičme i stava. On sazove okupljanje na trgu krajine ili gdje god, odbije ga fazon jelena trivic i ta njena druzina jer se nadaju dodikovom padu (uz inostrane intervencije) pa znaju da bi to bila dobra prilika za njih

Ovo ostalo, gdje dodik okom oni skokom, sazove nsrs za bilo koji kurac = ishod glasanja po dodikovoj volji

Nek ste vi saglasni kad je u pitanju “nacionalni interes” ali i po svemu drugom ste slijepi sljedbenici dodikove politike svidjelo se to tebi ili ne jer ne bi vas doveo u situaciju u kakvu vas je doveo da niste poslušni

Nek ste vi saglasni kad je u pitanju “nacionalni interes” ali i po svemu drugom ste slijepi sljedbenici dodikove politike svidjelo se to tebi ili ne jer ne bi vas doveo u situaciju u kakvu vas je doveo da niste poslušni

Jedno su stvari od nacionalnog značaja, drugo je sve ostalo. Ponekad se nažalost i ove druge stvari prodaju pod nacionalni interes iako to nisu. Opet nije baš da uvijek opozicija pruža Dodiku u svemu podršku, pretjeruješ malo.

Onaj Babalj djeluje korektan lik, ne znam koja je stranka on

Vukan je prevara stoljeca, cim mu onaj naglasak cujem planinski, sloši mi se

On se gura tu kao neka opcija “za suzivot i pomirenje” a zapravo je ublehaš teški

Mozda sam nekad, samo neki mali period zivota mislio da je vukan okej ali to je proslo jako brzo

Kralj i otadžbina

isfurana prica treba da vratimo cara aukurac jedino sto je zajebancija ko i kod kralja je ko ce biti pajsad

C A R
A
R

bash chudno da spominjem cara bash na dan kad je krunisan dushan hnjo hnjo hnjo

Cara spominje cara

Desničarska opozicija je većim dijelom fejk i kontrolisana od strane vlast

i onda dobiješ nectora koji podržava rs ali NE NE antivakser šarlatan vucicev igrac je to

Jovin sistem vrednosti be like:

WHO > bilo koja patriocka aVaX opozicija

https://n1info.rs/vesti/usvojen-predlog-o-prijemu-kosova-u-savet-evrope-u-parlamentarnoj-skupstini/?comments

citam komentare ovih drugosrba koji kao nesto pizde sve se svodi na to EEEE BATO VUCIC JE SVE TO SKRIVIO dajte nama da to zavrsimo jer TO JE REALNOST

iskreno pocinjem vise da lajkujem krezavce jer su PRIMARNE AMEBE

а шта није превара система над грађанством

Kralj i otadžbina

hypatija
Majko moja mila ... I Kosovo će ući pre nas u EU.
Ali nema veze.
Mi ćemo u BRIKS za inat , niko oko nas neće mi hoćemo.
Bičemo osebujni na Balkanu.
Jupiiii !!!

Cestitke Kosovu i Kurtiju. Oni idu svojim putem i sledece godine sledi clanstvo u UN i NATO paktu.
A mi neka vidimo gde cemo:)

јаахахаааахахахахахахахахахахаххахахахахахахахаххахахахах
што су се сви примили на ову вест пази улази неко косово у безначајну организацију хаахаххаха ајде људи уозбиљите се