Prijava

*da se ne razumemo pogresno, ja i navijam da se desi taj genocid rezolucija, da vise razjasnimo gde smo sta se da se ne lazemo vise

Desi Cara, kako je u poljoprivredi?

Haha, djes tulume ledjendo. Solidno ide.

Kas do kekende lolo

Sta uzgajas u poljoprivredi caro, jel imas plastenike

Gliste proizvodim i necto jabuke, u plasteniku drzim pajsad svilje (africka sorta voli toplo)

tkzv crvene svilje

Brt kreni zrikavce uzgajati za prehranu, tu su pare. Znaju biti malo glasni, ali čepiće za uši i lagano.

Kameni ce otvoriti restoran s zrikavci a ti ga snabdjevaj svjezom zričetinom

Za sve bake i sve deke
Zričetine ispod peke

Iz Vojvodine, sine
Najrskavije zričetine

https://x.com/admirim/status/1782461544590152057

E vučko doživeo si da te neka nebitna drugomaltežanka ućutkuje i nipodoštava pred auditorijumom

Skeledžijo brate, mi o biznisu, ti o Vučiću.

ne mogu zrikavce i cvrcke nemam

T R Z I S T E
R
Z
I
S
T
E

Zrikavci s tucanom paprikom, znam par programera u ešarpama koji bi ključeve hladnog buđelara dali za porciju toga.

eeeee moja voivodjanska glisto ni ti vise nisi sustainable

nestor najnoviji intervju o velikom eksperimentu o kojem svi cute

https://youtu.be/6GxplCsinzE?si=I0mRTv7aHPbRFIpf

Šta ima Nestor protiv električnih automobila? Jel ljepšte da nam izduvni gasovi svaki dan daju posebnu aromu gradskom vazduhu?

Ne kažem da se prolaz na elektriku može napraviti preko noći, ali jednog dana bi trebalo. Ako bude dovoljno kvalitetnih baterija, i dovoljno proizvodnje energije iz obnovljivih izvora, ne vidim problema zašto bi električni automobili smetali.

Šta ima Nestor protiv električnih automobila?

to ko kad bi rekao a ko šta ima protiv iskopavanja litijuma

prodaju se muda za bubrege, kopas litijum razvalis prirodu sagorevas ugalj onda upakujes auto koji je pajsad

O D R Z I V
D
R
Z
I
V

cak ima i nekih drugih varijanti sa baterijama, vec se tvrdi da je ova litijumska tehnologija bukv zastarela tj neadekvatna

forsiraju je komapnije koje imaju takvu tehnologiju

OK kritika za litijum poštujem, ali razvija se tehnologija, u nekom trenutku biće dobre baterije, održive, i sve to, nema potrebe da dišemo izduvne gasove. Zamisli koja bi ljepota bila, recimo tamo kod sajma u BG-u, gdje je najveća gužva da su sva kola električna? A sad se tamo ljudi guše u dimu.

haha evo spomenuo je i jedenje insekata: kamenofil: sta nestor ima protiv jedenja insekata kad ima u svakoj malo kValiTetnijOj prodavnici