Prijava

а вероватно они морају да гурају ту причу јер је БИХ кандидат за ЕУ однедавно ваљда тако сам чуо то је у рангу наше продаје генерала из ратова 90их и тако тих услова а и мало да се закува између муја и нас

мало да се закува између муја и нас

:(

Pohvala za klix.ba, inače poznat po huškanju, ovaj put su poprilično low key izvještavali o mitingu, što je po meni dobro, da se ne dižu više tenzije. Vidim već su tekst o tome skinuli sa naslovne strane.

немој брате мујо у главу да ме гађаш :'(((

U 200 dinara da je dete živo i zdravo i da su ga prodali negde preko.

Ček malo ne razumem, tek danas 21. aprila 2024. izolovali pa izmestili neku težu bačenu neeksplodiranu nato bombu iz neke naseljene ulice u nišu, pa šta se čekalo 25 godina?

jug je to, nerazvijeno, zaostalo, sve kasni

nishe

prekidam kupovinu u lidlu sad prelazim u

С В Е Т О Ф О Р
В
Е
Т
О
Ф
О
Р

hahah evo i natasa prozvala nase pametnice da se ukljuce u genocid (ne nece to osuditi srbe da su genocidni vec da ne treba to da se radi)

https://n1info.rs/vesti/natasa-kandic-prozvala-intelektualnu-elitu-zbog-rezolucije-o-srebrenici/

Kmeee postaćemo genocidan narod ako (ne) uradimo ovo ili ono kmee

Kmejmuni s obe strane medalje jer veruju u koncept genocidnog naroda kao da ta floskula ima iole smisla, zamlate li dokone

Pa dobro jebace aj pls objasni zasto se kmeci za tom rezolucijom u cemu je stvar (ja mislim da oce da nas uniste)

Brt kad jedne švabe zvanično nisu proglasili za genocidnu naciju, šta mi onda da očekujemo lolo

Pojedinci ili grupa da, cela nacija malo slabije

CARA: u čemu je fora

Pa fora je, imaš sledeće faktore

- 8k masakriranih muslimana, što razoružanih, što golorukih, naočigled - doslovno - pajsad UN šlemova. Može biti da im je žao bosanaca, al za svoju savest i recimo ugled ih duša boli
- dokone satrape, uspavane ćate, guzate činovnike, usahle diplomate na kamari nabijene u tanak kobas pun govana (dakle ta ista UN koju niko od bitnih igrača ne jebe 3%)
- srbiju koja je nebitan igrač koji eto sedi na dve stolice što se izmiču i nema ko od kredibiliteta da se za istu zauzima
- mlohavu zapadnu kulturu permanentnog distanciranja i duhovnog potiranja svega što se kauzalno iole dovodi u vezu sa WWII (nacionalizam, etnicitet, belorasnost, rišćanstvo, bilo kakav iole stroži narodni etos koji nije u tralala cipiripi hipi fazonu)

Ok jebac rispektujem te vasar nekonkretne odgovore al bukv ne poentiras (recimo)

Fora sa ovom pricom jeste da su je formalno pokrenule (ruanda-gde valda i postoji presuda za genocid, i pajsad svabe- gde ne postoji takva presuda). I bilo ono kacu ruje ulozile veto, ovde nema veta u ovoj prici.

Iranski ambasador kae da se ovo donosi da se zamaskira real genocid u pajsad gayi

Sramota caro, mator covjek a pušiš te priče snsovske. Uđi na reddit srbija eto gdje su tvoji sunarodnjaci mahom mlađi od tebe po 10-15 godina i vidi kako razumnije shvataju stvari. Kakav kurac genocidna srbija nece te niko za to osuditi, ali ako te ubjede da se barem distanciras od virgin jna đenerala i ne svrstavaš ih u isti koš sa istinskim herojima svoje nacije, to ce biti svrhovita rezolucija

Eeee moj plidu, toliko me sramota od ratnog zlocina da o genocidu ne mogu ni da mislim