Podijeli sa Vukajlijašima

  1. pa se nadjemo na po jezera malo ogovaramo

    Onda pred sledeci mec pitaju Djovaka:

    - Sta mislite o protivnicima?
    - Bukv bivaju manipulisani glupi mejmuni lololo odban Zozo

  2. - Sta mislite o protivnicima?
    - Bukv bivaju manipulisani glupi mejmuni lololo odban Zozo

    fake story

    real pricali bi o vaccama do duboko u noc

  3. (tamo je svako selo pavlovci, pupinci, popinci, pecinci, proplanci)

    A kad nijesu mogli doć' do mora, tu sve drugačije:
    Rafailovići, Glavatičići, Radanovići, Lješevići...

  4. haha pa sig je i tu isto, samo kazem bilo mi zanimljivo, nisam bio siguran 100% gde je to jezero tj lokva

  5. U rafailovice sam bio, ove ostale nijesam cuo (a mozda sam i tu bio)

  6. Uh uh, da napravimo da bude Srbija do Tokija

  7. pa naseliti vukajliju kosookim serbima

    Je l ima neki srbin na sajtu ozb?

    SOON

  8. Srbija do

    I N S E K T O K I J A
    N
    S
    E
    K
    T
    O
    K
    I
    J
    A

    sam ću da izađem

  9. Sanse nema da ne bi dao nekoj kosookoj da ga proba

  10. plot tvist: samo zene mogu da dobiju tu vizu

  11. Eh da je rusija pa da posaljemo caru, ovako japan mozemo jedino weebcinu hezna

  12. ovo je jova predlagao samo u varijanti da se dovuku ovamo

  13. japan ovako van japana deluje kao pristojna država za život, ali golijeg kurca skoro pa nema. zamisli radiš dvanaest sati dnevno da imaš za leba, ali ne jedu leb pa opet nemaš za leba. leb te jebo.

  14. recimo slovenija ima dosta bolje životne uslove i više se zarađuje i još nema japanskih divljaka što je po meni golem plus.

  15. Hahah cuj mesnog, sta ti je bosanac, nisu mu u japanu 50% populacije bosanci ko u sloveniji pa mu ne valja a i puno se radi znaci vidi se i taj crnogorski mentalitet u njemu

  16. jel ovo neka sirotiljska fora za koju sam previše monako da bih razumeo?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.