Podijeli sa Vukajlijašima

  1. jbt ovaj snime el doco kuci ili konjina i dalje dolazi sa playe na sait

  2. obj u sloveniu modz samo retard da ide radi (avg poslove ofc)

  3. Pa dje nadje sloveniju, presmijesno mi

    Jest kul slovenija, blizu, dobar zivot slazem se to

  4. znam mesara jednog da je iso u sloveniju bilo mu je top, nakon dinu dve se vratio kolima do 2k

  5. Kud ne rece austriju nego sloveniju, doduse treba ucit njemacki za osterajh

  6. Japan inače u bulji, i to baš jako, skrljala im se ekonomija skroz, jen preslab (zvanično slabiji od dinara, mada to ne znači ništa). Svi kukaju + biće još crnje pošto 70% mladih neće decu, jako su stara nacija i nema ko da zaradi za te penzije, doprinose itd. + nisu u stanju da naprave normalna kola na struju i tu ih sašivaju i Ameri i Kinezi, što ih dodatno uništava.

  7. Japan inače u bulji, i to baš jako, skrljala im se ekonomija skroz, jen preslab (zvanično slabiji od dinara, mada to ne znači ništa). Svi kukaju + biće još crnje

    We wuz showguns n sheeet

  8. Autoindustrija ne da im nije u kurcu nego ono, suprotno skroz (elektricni modeli svakako nemaju neku prodju nigde, pada im svuda potraznja). Daj izvore za ove tvrdnje melk

  9. hahah u kurcu autoindustrija japanska, odma bi nabavio neki evo x pošto kapiram da tamo nisu skupi. Ili neki skajlajn. ili sivik, ili jebemliga, impreza, širok izbor JDM vozila

  10. Ma gori njujork pentagon se puši, prazni rafovi u tokiju, nemci dele bonove tvrda priča

  11. Daj izvore za ove tvrdnje melk

    Jeste, zatražiš izvor za ovo ili ono i ljudi odma trče kopaju kače, tako život funkcioniše. Guglaj, traži.

  12. gori njujork

    U neku ruku da. Kad je krenula korona ljudi pobegli van grada, kirije pale, drugi se uselili, prošla korona, stanovi otišli u nebesa, ljudi beže opet kojekude. E sad opet, naravno, imaš snobove koji pate za tim da se nazivaju Njujorčanima, i jedu bukvalno jednom dnevno da bi mogli da priušte boravak u Jabuci.

    Engleska takođe ima politiku heat or eat koja kači nekih 15% ljudi, il se greješ il jedeš, nema oba zimi. Koštao ih bregzit nekih 200 milijardi do sada, čini mi se. Onog nesrećnog Faraža su neki dan bukvalno teli da kamenuju.

  13. i melka preuzeo vucela da siri lazne vesti o slomu zapada dok mu se zemlja urusava na sve strane cega nije svestan (toboz)

  14. Primjetio sam, vremenom na sajtu, kako Melk ima ovaj problem. Precjenjuje buduće socio-ekonomske probleme naroda i svrstava ih u sadašnje okvire bez da se zapita da li je taj ishod neminovan tj da li ce neko nadležan nešto poduzeti po tom pitanju (a sigurno hoće)

  15. hahahah a ko je to nadlezan, el isti onaj ko i dopusti da se desi sranje lol

    (resice to ujka sam)

  16. Mislim da taj problem koji si naveo za njujork, london ima već od fazon 16og vijeka ali jbg i dalje je jedan od centara svijeta i ima milionsko stanovništvo. Ode ko ne može da živi, dođe ko može.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.