Prijava

Stono kazu plidui i drugosrbijanci nebitno je dal je senilan kakav god da je iza njega je administracija samim tim je

O K
K

esu istrazivali jovori i celtovi izborne uslove tamo, menscini da su trampisu pokrali na max prosli put sto bi mogli komotno ponove

amerika uredjen sistem nema tamo lopovluka spike stop

Inace ovaj jovorov koment vezano za sirizu je na nivou miki mausa. Isto ko i ova meloni sto zajebava italijane. Cipras jedno od vecih jevropskih govana politike.

Ne mogu posle ovoga da pokradu Trampa nikako, jedino da Bajden kakvom godom umre u snu ili nešto, pa da ubace drugog kandidata mesto njega i da pumpaju.

Caro ja sam samo podrzavao Bidenovu spiku devedesetih, ovo sad veze s tim nema

Pa to isto to pliduu, administracija i tad i sad isti akteri u igri jugoslavija kolateralna steta samo si proguto separatisticku spiku u tom kontekstu.

Mada i danas ti blizi bajden nego neko grozni tramp mojne se lazemo sam si to provuko

tacno, trump ce napraviti haos apsolutni, nisam za njegovu pobjedu ali govoriti da je ista administracija tad i sad oko bajdenq je glupost, nista se tu bajden nije puno pitao 90ih ali iz moje perspektive dovoljno sto je bar podigao glas i odlucio da stane na kraj zlom režimu milosevica

Administracija i tad i sad je bukv isto samo sto kad je nekim balkanskim mejmunima isla u prilog sve je bilo bajno.

Nemos spominjati nikakav zli slobim rezim dok ne spomenes zli bosnjacki i ustaski rezim. U svakom drugom kontekstu si pojeo vnugo. Nije sloba bio separatista.

Na kraju krajeva yu bila legit drzava koja tela sacuva samu sebe nije sloba kreno da je razbija. I to ti je podrzala administracija

Isto kao posle u iracima libijima sirijama palestinama itd itd

Ista firma bukv

Sto mu dodje do toga da nije bilo nezakonite intervencije zapada u ex yu danas bi i dalje imali yu a separatisti i ustase bi bili u misjim rupama. Ovako su ispali dobri saveznici pusaci kurcine

Daj caro ne izvrci zivota ti, lik vas ukanalio i odveo u pakao bukv i opet je to jace od tebe da priznas da je tako da ne bi bio izdajnik ili sta vec

Sve je ciljano uradio taj režim da sahrani jugoslaviju, opljačka je i našteti drugim republikama u jugoslaviji.

Nije se Jugoslavija raspala 90ih, poceli su je uništavati planirano još ranije

u kom kanalu ti zivis jbt

sloba sto je naneo stete na unutrasnjem planu je odvojena prica od rata 90ih koji je reziran spolja uz pomoc svih strana

cuj sloba unistio yu, sloba jedini teo da je zadrzi

Sloba sto je izdao najvise to je sto sjebo krajiske srbe kad ih prodao da idu da zive na kosovo pa se ispalio, sto pustio oluju.
Uostalom i sloba bio americki partner ovih tvojih iz administracije a dobio po njonji tek kad nije teo da sve do kraja

Htio da je zadrži lol možda za sebe i sina mu koji je harao beogradom tada i živio kao lord (vjerovatno isto kao i sada)

Treba da se izvinimo slobi sto smo provalili njegov maligni plan za Jugoslaviju i nismo pristali na njega jbt u kom svijetu zivis ako vjerujes u slobine dobre namjere

Плиду, не булазни него погледај до краја. Све режирано споља. https://www.youtube.com/watch?v=T_Yg6PxpTTs&t=3s

Pliduu kao da su tvoji bakiri ili ustase manje pokrale brt, po toj logici sloba bio jedini lopov od politicara i imao zao plan za sve. Posle kad ste se separatisali od srba i slobe svi postali male svajcarske.

Jbt ni hotulu ne bi moro ovakve stvari objasnjavam

E da de je hotul nisam ga dugo vido

Ma ajde lestat pliduu kad pomenem napad na onu svadbu u sarajevu ni da bekne bukv

U igri je neka autisticna spika nismo mi bosnjaci ni za sta krivi eto hvala administraciji

Siptari furaju istu logiku. Jok dodje ti strani faktor da ti suzbije politiku i legit vojsku da zaustavis raspadanje svoje drzave i podrzi separatiste protiv tebe

Klasik americka kujna nista novo

Ne mogu pliduu procitam clanak nisam pretplatnik, sl put daj user i pass

Al vidim da je o lopovluku srba nad ostalima

I kakve sad to veze ima, fazon cim te neko malo pokrade odma mos se separatises. Jel to?

Ево Плиду ако ниси погледао укратко Хакија Мехољић ваш херој, сребренички командант полиције пљује по говнету Алији и износи тешке оптужбе, кликнеш па видиш.

Елем, та логика да Мурика иде около од другог светског усере и опљачка пола планете, изручи успут понегде осиромашени уранијум и по коју атомску али ето само у случају злих Срба спроводи демократију је пресмешна. Као ми смо кренули као мала, сиромашна, ратовима унакажена државица да се курчимо, кренули около у освајање и геноцид, без икаквих леђа у свету против НАТО јер ЕТО ТАКО курчило нам се. Не знам, треба да будеш или ретардиран да фураш ту спику или да имаш неки интерес. Буквално ни хотул не би то сварио.