Prijava

E vidis, kad uzmes ratove devedesetih kao zaseban događaj onda možeš da manipulišeš njime i predstavljaš to kao neki separatistički čin ali kad vidiš šta je prethodilo tome (ovaj članak gore što sam podijelio) onda skapiraš da je iza kulise bilo sve dobro isplanirano od miloševićevog režima da natjera manje narode i republike da se pobune i da ih onda uništi jer je bio vojno nadmoćniji ali ne leži vraže, isključio je mogućnost uplitanja stranih sila ili ih jednostavno podcjenio misleći da niko neće smjeti reagovati (što je u početku i bilo tačno), podcjenio je teritorijalnu odbranu hrvatske, bosne pa i slovenije. Iako bi narodu u srbiji mogao još propagandno da proda priču, sloba je odlučio da zagrize povelik komad i onda je đavo odnio šalu negdje ‘99 i tu se slažemo: režim je trebao biti zaustavljen mnoogo ranije diplomatskim putem a ne da se desi sve što se desilo pa da onda intervenises vojno

Zali boze nevinih ljudi na svim stranama ali da mi pereš milosevica i predstavljas ga kao nekog superheroja, to nemoj molim te

Lestat, ne branim ja ovdje Aliju, on nas je dobrano ukanalio ali Alija je bio kerov kurac u exyu i nije imao kapacitet da se suprostavi nekim uslovima koji su mu ponuđeni a kamoli da on nešto odlučuje. Srebrenica je izdana od strane onih koji su rekli da je zaštićena zona, a izvršitelji su u Hagu

Haha evo vorsipujem slobelixa sig imam njegov poster pored ikone

Nisam ni gledao na raspad yu kao izolovan dogadjaj nego kao dugorocan proces. Cak ne sporim ni da se svako trebao boriti za svoju republiku, samo sam naveo cinjenicu da od toga ne bi bilo nista bez ilegalnog uplitanja te tvoje administracije.

Bukv je to poenta koju nemos dobacis

Srebrenica je izdana od strane onih koji su rekli da je zaštićena zona, a izvršitelji su u Hagu

sve ok samo fali onaj deo kako je isprovocirana i sta je prethodilo, i zasto to nije predmet u hagu

Ehh još jedno exyu wars cara vs plidu poslijepodne, debata bez kraja

eee moj pliduu, bar ces naucis nesto. Jes da me malo nerviras al to je cena uspeha

Real lakse cu sa tobom nego sa jovorom oko nestorijanstva, tamo su se vace isprecile

Ne znam kako dođoste do ovoga uopšte. YU pravljena na silu i bez Božijeg blagoslova, na kostima postradalih u Jasenovcu i kojekakvim jamama, + na bedi i smrti svega što je razmišljalo i bilo nepodobno. Jednom rečju osuđeno u startu na propast, i skrljalo se kako je jedino moglo, totalnim bezumljem. Sve tri strane bile govna ali neću u to da ulazim.

Ljudi poput ovog nesretnog ishlapjelog starca su jako doprineli svemu tome, zarad interesa naravno, ne ljudskosti. I porodica Bajden se nije usrećila, naprotiv - onaj mlađi bio na KiM u nekakvoj kao misiji, dobio tumor na mozgu i preminuo. Prvenac sin se raspada od kreka, što naravno nije bio razlog da ne odvali od kurca ženu rahmetli mu burazera, jer svi smo ljudi i treba nam uteha. Džozef doživeo da ga sprda čitava planeta i da ga istorija zapamti kao zlotvora i budalu. + još mnogo kojekakvih užasa.

Cuj kako dodjosmo, meni i Cari ne treba puno da se otkotrljamo u to blato

vesele 90e he he

Cus kako, bukv bila prica o administraciji i njenom delovanju po cvetu, posle se melk sam nadovezao a pliduu pokazao da je u objektivnosti pajsad izuzetak koji potvrdjuje pravilo

Mogao bi sad da padne neki trg za administraciju

El imate takve neke stvari pliduu nisam istrazivao?

ovaj bajden je u ranku blera bukv ne znam sta je sprecilo naseg el prezidentea da nam bude malo vise savetnik, a nije da se nije kiselio onda na dorcolu kad presednik nije imao

K E S O V I N U
E
S
O
V
I
N
U

https://www.youtube.com/watch?v=cZyEFXC8xK0&t=4s

srpski ljakse preprodavac: 70 jevra bajo duvajte oboica

hahaha kako ih je odjebo lik, vucela ocekivo ce se srpski ulicni prodavac pokori nekom usa mejmunu i da gratis lol

2024 je i neko je pogodio milicionera samostrelom. Koji kurac? Pa lakše je nabaviti utoku nego samostrel.

pa kod muslimana je trenutno 1445. godina

samostrel je vrlo popularno oružje