Podijeli sa Vukajlijašima

  1. au pliduu brate asi naveo razloge ko da si reko e e evo necu jurim pare jer vidis ti sta sve moze da se desi kad imas novac, mozes pocnes da se drogiras, mogu da te pokradu opljackaju. Bolje je biti siromasan tu je sigurica, jeste da si bednik al bar nema rizika.

  2. obj nemoj to sto si nama reko da pricas ovoj sto si izasao na dejt juce ima te otrese ko slinu

  3. Ma kakvi caro, sa zenama uvijek lazem i petljam dok nije na njenu štetu jer ako otkriješ karte i stavove, slabe strane i previše im pružiš sebe na dlanu, rastrgaju te

  4. A sto se tice ovog ne trolam i nisam rekao da je moj trenutni stav po tom pitanju ispravan, vise se pitam zasto je stav vecine drugaciji od mog i da li je to uzrokovano drustveno ili ima neki prirodni instinkt koji trenutno apsolutno ne osjecam

  5. evo da ti ja kaem ako cenis sebe koko toko moras negde forvardujes svoje gene ne budes ko slepac

    ono fazon ima vremena i sa 50 da ih pravis al mojne posle kmecis da te boli kicma kate deca zovu da se igrate

  6. i ja se pitam zašto je to tako?

    Da nije tako ne bi imao ko da se pita.

    ali djeca, brate zašto se to podrazumjeva?

    Da se ne podrazumijeva, ne bi imao ko da pita.

  7. Najblizi i najkvalitetniji odgovor za imati djecu je bio u fazonu “nadam se da ćeš nekada upoznati osobu s kojom ćeš poželjeti da imaš djecu” i nakon toga sam bio u fazonu “aha vidiš, to je nešto što dođe vremenom, iz ljubavi i nije uslovljeno društvenim normama” i bio sam okej s tim kao “onda samo nisam našao još takvu osobu”.

    Svi ostali su bili odgovorikao tvoji kao to tako treba

  8. Dobro jovo to je sad filozofija tvoja neka koju sam uspio da obradim u prvom tekstu kada sam spomenuo dobropoznatu pridiku “da su tvoji tako razmisljali..” ali opet nije validan razlog jer produženje vrste ne zavisi od mene

  9. Ukratko Plidu, djeca su bitna jer je to jedini način da se život nastavi. Brate osnovni survival instinct. No kids, no life.

    Ako cijeniš život, nastojiš da ga produžiš, odužiš se roditeljima za to što su ti dali život, tako što ti proslijediš to nekom drugom, kao neku štafetu.

    Tako da je to bukvalno najvažnija stvar, ako toga nema, sve ostalo pada u vodu, prije ili kasnije. Ako bi ljudima djeca postala nevažna (kao što su već i postala), samo je pitanje vremena kad će ljudi nestati. (ako se trend ne promijeni)

  10. hahah plidu bi da se dzeni nie ovo slucajno doslo bas posle juce onog dejta sace preisituje podsvesno: a sta ako je ova prava i budemo imali decu necu imati vremena da blejim na saitu i jedem solo pringls lololo

  11. ajde jovo sta pricas jbt

    djeca su bitna jer je to jedini način da se život nastavi. Brate osnovni survival instinct. No kids, no life.

    Ako cijeniš život, nastojiš da ga produžiš, odužiš se roditeljima za to što su ti dali život, tako što ti proslijediš to nekom drugom, kao neku štafetu.

    ovo ti je klasik darvnisticki pristup, covek mora imati licne motive unutar sire koncepcije da bi svesno kreno u projekat pravljenja porodice jbt

  12. ali opet nije validan razlog jer produženje vrste ne zavisi od mene

    Kako ne zavisi? Zavisi i od tebe i od sviju ostalih. Samo neki svoju dužnost prema vrsti ispune, neki ne ispune.
    Ti ako ne ispuniš samo prebacuješ svoju odgovornost na druge.
    Ako bi svi prebacivali odgovornost na druge, došlo bi do izumiranja.

  13. Ако имаш децу сви знају да си јебо, о томе се ради.

  14. Znači neki strah od nestanka ljudskog roda bukti u svakom od nas a da toga nismo svjesni ? Hmm moguće, da li bi onda neki opšti sterilitet (uzrokovan vakcinama lololo) ugasio taj plamen u nama i svi bi se kobejnovali kao u jonestownu, pitanje je

  15. Samo neki svoju dužnost prema vrsti ispune, neki ne ispune.

    jbt ovako bi svaki vredni mrav reko da ga matica sutra ne izede

    JOVA INSEKT

  16. ovo ti je klasik darvnisticki pristup, covek mora imati licne motive unutar sire koncepcije da bi svesno kreno u projekat pravljenja porodice jbt

    To je osnova, ostalo je nadgradnja.

  17. To je osnova, ostalo je nadgradnja.

    pa brate jovo kad krenes sa ovim darvinistickim predubedjenjem em nes jebati em ce ti deca biti ruzna

  18. strah od nestanka ljudskog roda

    Pa nije samo strah od nestanka ljudskog roda. Ima i do loze. :D Ne mislim tu na prezime, prezime nije bitno, nego prosto neka tvoja genetska loza se gasi, ako se ne razmnožiš.

    Ostaje prosto asimetrija, s jedne strane tebe je neko napravio i rodio, s druge strane, ti ako ne uradiš isto, ostaje asimetrija. Slijepa ulica.

  19. pa brate jovo kad krenes sa ovim darvinistickim predubedjenjem em nes jebati em ce ti deca biti ruzna

    A jebi ga sad i ti...

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.