Podijeli sa Vukajlijašima

  1. мора добро да се мези
    поједе се кила сувог меса ммм

  2. te domace poluproverene varijante ko melk sto pravi ovu orahovacu to uvek najzajebanije

    uvek prednost dati industrijskim govnima od 500din/l nego rakijama tipa "E DOBRA JE RODJAK PRAVIO ZNASSSSS"

  3. ovo sam video u svetoforu 400 din lija tako nesto lalina kapljica

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzInMyeiUYITFdH_Z7C4jv-Sab0wrLYoLDAg&s

    aj imaj muda liznes ovo ambalaza plastika ahaha

  4. Svetofor mentioned
    Plidu summoned, looking for Tsara

  5. хахахахх ЛАЛИНА а добро ти руси узимају те домаће производе и продају који су мање познати нема гаранција за квалитет

  6. To su otrovi bukvalno. I ona stara rakija u pljosnatim flašama je krš jadni, iako je baš dosta koštala koliko se sećam. Mi imamo dilove kojekakve sa čovekom što radi baš naveliko sa hranom, sad nam je dao 200+ kila prvoklasne kajsije za džabe, u fazonu - jel ti treba kajsija ili da je bacam. Ono, jebe mu se da se cima za to malo voća što mu negde zauzima mesto. Posle uzeli još 300 kila za keš i milina. Nevolja je posle objasniti ljudima kako mi se isplati da čistu kajsiju dajem za 10e, misle da je špiritus nekakav.

  7. Melkire jel živiš sam na imanju ili u nekoj zajednici?

  8. pa dobro za 10 jura i nije da ne moz da se nadje neka domaca dobra nije to nesto niska cena, alkosi uzimaju ove iz svecofora vinjake i sl

  9. real ako ti je top rakija za 10 jura ko naleti gledace ti uzme bar 5-6l

    dobra rakija u prodavnici nema ispod 25-30jura u ranku jack danielsa

  10. Pa realno pre bih za iste pare uzeo džeka nego neku kao ''dobru'' domaću

  11. Realno rakija se pravi od voća, viski od žitarica, votka od krompira, rum od trske...Nevolja je međutim ta što kajsija i kruška nisu baš jeftini i ne mogu da daju količinu rakije kao npr šljiva. Dunju da i ne pominjemo, iscediti litar rakije iz dunje je dosta skupo. I onda ljudi gledaju da krnu tonu šećera ili ubace voće drugo kojekakvo, + ako se komina ne pripremi kako treba ili kazan nije čist, to ne liči ni na šta.

  12. realno, za domacu rakiju sve preko 10-15eur cisto bacanje para

    jok daces nekom melku 20jura za dobru rakiju, nema sanse to ne ide po tim cenama

    a ovo iz megamarketa prenaduvane cene cus 0,7 rakije ko flasa dzeka aj odjepte

  13. A opet ne liči ni na šta ni to što deremo alkohol ko majmuni. Oćeš da popiješ 17 rakija i da te ne boli glava ujutro, pa kako rođeni. Nema ni potrebe za tim, piti toliko, to je sranje i žao mi je što sam toliko pio godinama. Nema to smisla. Sedneš i ločeš, odvališ se, izglupiraš i onda sutra mamurni pijemo kafu i pričamo kako je sinoć bilo dobro. Sa ove tačke gledišta, bezveze je to sve u svemu. Inače zadnje 2-3 godine telo mi više ne podnosi alkohol, neće da trpi više ta sranja. Mogu da se napijem, ali sutra mi treba čitav dan da se oporavim, bukvalno se razbolim. Dosta bilo.

  14. Sve to stoji Carimire, danas baš razmišljam kako je 10e za kajdžu presmešno, al uklapam se jbg. Realno možeš kilo vrhunskog meda da kupiš za 10e, jebo rakiju. Hoću da pečem od belih šljiva ali nemam dovoljno, posadio sam prošle godine nekih 11 stabala još i čekam da to počne da rađa, pa da pravim. Mislio sam negde ubuduće da zasadim belih šljiva plantažu pa da pravim rakiju od njih, to nema nigde da se kupi.

  15. da, to od belh sljiva je bas ono true seljacka rakija ona sto smrdi a u stvari mirise kako kome

    jebem ga ja sam uvek vise voleo te kruska/kajsija/dunja kombinacije nego sljiva/loza smrduse varijanta

    al to je sve kako se napravi, probao sam neke skupe fensi varijante loze ne bi nikad reko da je loza. mirisi jbg

  16. al i ovo poredjenje sa dzekom je kurac, dzek ima taj mirisan vajb na med a u sustini je kukuruzovina. jedino to sto je odlezao 7 dina al u doba danasnje tehnologije i pohlepe sve verujem da neko lageruje viski 7dina za istocno trziste lol

    tako da ni to nije referentna cena nego se prodaje brend al jebat ga

  17. danas baš razmišljam kako je 10e za kajdžu presmešno, al uklapam se jbg. Realno možeš kilo vrhunskog meda da kupiš za 10e, jebo rakiju.

    mozes ako znas gde jbg

    ako ne znas odes u megamarket ko pravi gradjanista i kupis kilu fejk meda ko dobar dan ili litru simex rakije jbg

    jos te simex vaze za dobre hahah

  18. alkohol i vutra imaju tako srednjoskolski vajb, a i tad sam uviđao koliko je besmisleno.

    s druge strane alkohol, religija i brak su tri stvaei koje ako iskritikujes negdje medju ljudima, rizikujes da u najmanju ruku budes izopsten a mozda i da pretrpis neke batine

  19. Desavalo mi se da ono nekog suptilno podjebavam za nesto i da nema minimum ljutnje ali ako mu kazes da batali alkohol/cigarete.. kao da si mu majku mrtvu jebo

  20. Desavalo mi se da ono nekog suptilno podjebavam za nesto i da nema minimum ljutnje ali ako mu kazes da batali alkohol/cigarete.. kao da si mu majku mrtvu jebo

    pliduu bi lajk
    https://www.youtube.com/watch?v=_nKMAvF4JGU

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.