Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Hahah bukv caro, ja uzmem kiselu vodu ili tako nesto da ispostujem izlazak i kontam jebo majku sta radim ovdje bolje da sam na planini nekoj na kampovanju oko vatre da sjedim s nekim nego medju ovim pijanim budaletinama i sranje muzikom, gledam na sat i zijevam već oko pola 12

  2. Vjerovatno vam se nikad nije desilo da sasvim trijezni budete okruzeni totalno pijanim osobama haha druze to je kao da gledas zombije kojim neko upravlja na dzojstik al bude interesantnih scena posebno ako su tu neke ribe pa još krene blamiranje usput

  3. pliduu upravo si pobedio jovora sa top najsmorenijom pricom ikad na saitu

  4. ok ne pijes ne drogiras se gde si posao sa narkomanima u njihovu meku ko je tu lud

  5. Caro upravo si pricao pola sata o jebenom alkoholu koji funkcionira na principu “popijes više-napiješ se više” i filozofirao o tome kao da je drago kamenje lool

  6. Sad jos uključi onu spiku o načinu ispijanja alkohola i šta treba jesti uz to da bi se bolje ili gore napio i od cega je mamurluk najgori/najbolji pa da se vratimo na veliki odmor u srednjoj školi metalskih zanimanja

  7. jeste eno forvardovo sam narudzbenicu melku preko pvt za 5 lija domace sve je bila SIFRA radim na procenat haha

  8. to sto si isprico pliduu ti dodje isto ko da si otiso na tekmu za koju te boli kurac a gledas mejmune kako se loze, dodje ti na isto osim sto si ti onaj koji se ne zajebava ako me razunes

  9. Volim ja da cackam mecku u picku

  10. Carimire bele šljive brt, ne ringlov. Imam dve vrste tu kući, redovnu belu šljivu

    na to sam i mislio, rade to ljudi u domacoj radinosti. Skoro imo priliku popijem casicu takve, kazem ti meni to smrdi al to je taj "smrad koji mirise"

  11. Mogao bi dobiti po njonji od tih mejmuna, zato se ispalim do ponoći

  12. Ovo za kajsije kruške si u pravu, za dunju baš i ne. Imao sam doduše (možda još imam litru - dve) nekih 15-20 litara prave pravcate stopostotne rakije od dunje, isto dobio gomilu za nešto jako malo para pa se otrebila, očistila, skuvala u šerpi na šporetu (tako se priprema) i ispekao se kazan jedan, iscedila se preko rezane dunje da dobije još na mirisu. Ono, pet od pet bukvalno, ljudi nisu verovali šta piju. Ne znam da li se išta i prodalo, služila više za zajebanciju kad dođu ljudi u kuću. Ali to je redak petak, pravu dunju ako hoćeš da praviš po PS-u i prodaješ, mora tipa 40e da joj staviš cenu da bi nešto zaradio. Sve je to manje - više jabuka sa aromom dunje, jer ove treba nenormalno mnogo za litar jedan rakije.

  13. Kakav si dzem mogo napraviti od toga umjesto sto si pojio selo maksuzijom..

  14. ma dobro dunja je prezajebana. generalno tu ni nemos ocekivati da bude bez secera po prirodi stvari ko ce se zajebava sa tim trebala bi litra kosta x3 u odnosu na ostalo

    secam se bila bas neka kao dobra al bez obzira i ako malo poopijes sutra boli glava jbg. Iako je bila top ukusna, ne grebe mirisi itd... iz proverenih pacovskih kanala sto se kaze

  15. Pliduuu
    Kakav si dzem mogo napraviti od toga umjesto sto si pojio selo maksuzijom..

    ha ha el ovo fazlinovic senior izjavio

  16. Meni šljiva recimo ima ružan šmek i ne prija mi uopšte. Krušku imam jako dobru, sad sam je baš nosio na kampovanje bio. Ono, ako umeš i hoćeš da praviš kako treba i nećeš da štediš, možeš da napraviš nestvarno dobru kajsiju i krušku, ali moraš da ih spremiš kako valja, očistiš i otrebiš, spremiš kominu, spustiš je na tipa 17 gradi i staviš u bure hrastovo da odleži. Možeš i sušenu kajsiju posle da rendaš radi arome i ostale fore, jednom rečju đek denjels blek lejbel može da ga duvakad se ovo napravi kako treba.

  17. Nisam gledao LZN dvaput u životu, inace maksuzija kod nas neka zestoka rakija iz popovog polja

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.