Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Da ali ne znam da li kamion posle može da prođe, ili samo mala vozila.

  2. Moze fica da procera

  3. Meni ovo više liči na neki tunel za kanalizaciju ili bar za postavljanje nekih cevi/kablova.

  4. Dejavu - sjeo da kenjam ulazim na vukajliju tamo cara ostavio komentar “moze fica da procera” - ovo sam dozivio vec jednom sig sig u paralelnom univerzumu ili u proslom zivotu jebem ti dejavu uvijek se sjebem

  5. хахахах оле добићемо пут у 2024

  6. Al drobnjak bilde ima resenje tucanik da se naspe i zalije bitumenom ima covek brzo jeftino resenje vucela ne da

    Ajde ko ce besplatno odradi placamo dogodine ahahah

  7. Iskr ne mogu zamislim nekog zutaca u ovim zvezde granda audicija spikama rispekt vucela

  8. napih se sinoć prvi put ove godine ko hoće nek čestita

  9. како си поднео и шта си пио јеси повраћо дај детаље јер теоретски ти си пијан од једног пива због алкохола у крви нећемо због тога да ти честитамо

  10. Sve ispod guarana skivi kominacije se odbija

  11. čistu votku pa jeger, ne znam tačnu količinu ali preko 10 čašica sigurno, jeger me zajebao majq mu kud ga uzeh. msm super mi je bilo sinoć ali danas mučnina. nisam povratio doduše

  12. Честитам.
    добро си прошо и добро си се нарољо

  13. Juče u Londonu, vlada zatvorila ulice (neke) kako bi građani na miru isparadirali i proslavili dan nezavisnosti Pakistana, koji se odzanevisio od Engleske LOL. Građani Engleske platili feštu, takođe LOL.

  14. TIL da ima mjesto u Hrvatskoj koje se zove
    S R B
    R
    B

  15. čekaj tek da čuješ za prigradsko naselje podgorice koje se zove

    S R P S K A
    R
    P
    S
    K
    A

  16. isto kao da u tim državama ima srba, svašta baš

    ali pazi ovo hahahahahha
    Hrvatska istoričarka Nada Klaić, koja je kritikovala Dominika Mandića i ostale hrvatske romantičarske (nacionalističke) dogodopisce (istoričare) tumači zapis Ajnharda da je 822. godine Ljudevit Posavski pobjegao u Srb. Pošto je ona bila istoričarka koja konsultuje činjenice, svakako da je Srb pod tim imenom postojao i u 9. veku, a sam toponim potiče od glagola serbati, srebati koji znače srkati, grabiti vodu.2 Daleko je međutim realnije tumačenje, da ime mesta potiče od Srba koji su tu živeli od samih početaka njegovog postojanja. Tu je bilo središte Unske županije 1242. godine

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.