Podijeli sa Vukajlijašima

  1. aj fala bogu odma se oraspolozim kad melk ovako krene ako nesto ne podnosim to su ova vucela kmecanja melke debankuj mi pls jos ovo za novaxa sto si slao koment za ove fejk aktivistise sto si izeo vnugo lubi blat sto ignorises na parizer temi jebem te

  2. MA to je sve nebitno Carimire, ono što je bitno je to da je ova stvar sa rudnikom jako dobra, da se ljudi malo okupe oko nečega i da mladi nauče malo da vole i brane domovinu, suprotstavljaju se autoritetima kad nisu dobri, bore se protiv stranog kapitala i tlačitelja itd. Malo da živnu bunt i inat i malo ljudi opet da ne pristaju na nekakva sranja.

    Važno je i AV što je tu, jer pružio je priliku govnima da isplivaju na površinu, da vidimo koliko ih ima i da nismo baš tako nebeski narod kako volimo da tvrdimo, treba tu oholost malo spustiti na zemlju. Vidiš ko i kakav ti je komšija, kolega, glumac, pisac, atleta...Koliko imaju kičme i pošto im je bulja.

  3. haha jeste bajo, nismo bili ovako slozni jos od bombardovanja pamtice ovo narod po lepom

  4. Čuj rudnik da dovede, pa ovaj narod se izborio sa Turcima koji su ga nabijali na kolac i sekli mu glave, i sa Švabama koji su streljali pedeset za jednog, a neće se otresti nekog tamo rudnika. Opet i još jednom ponavljam - seti se kako je Sloba delovao moćno i nedodirljivo, samo nedelju dana pre pada. I tito i njegova žgadija su verovali da će komunizam da traje 1000 godina i da će ih potonje generacije slaviti kao božanstva, a ne prođe ni 30 godina a jedva da još poneka ulica u nekom selu nosi naziv maršala tita. Spomenike, simbole...Gotovo sve smo porušili i već zaboravili, današnji klinci nikada nisu ni čuli za Krcuna ili Rankovića.

    Srpski narod je poput korova koji ti non stop niče oko kuće, možeš ga čupati, zalivati totalom...Uvek iznikne na jednom istom mestu, možeš ga zaliti betonom, nicaće i dalje. Džaba sve, takvi smo. Ne umemo da uredimo društvo i zemlju a ne umemo ni da trpimo sranja predugo. Srušimo zlo i nepravdu i onda trpimo ono iduće što nije ništa pravednije od prethodnog, i opet sve u krug, i opet opstajemo. Čitaj Domanovića.

  5. nismo bili ovako slozni jos od bombardovanja

    Pa to, i opet si radio apsolutne suludosti (1000 ljudi stoji na mostu i brani ga od aviona, Toni Montano peva na trgu a ljudi okolo đuskaju), opet su Slobu rušili ljudi koji nisu smeli da budu blizu bilo kakve vlasti, opet je pad bio neočekivan i opet se vratismo na staro. Nikad se ništa ne menja, ovde uvek preti nekakvo zlo, nekakve tirane rušimo prevratima i borimo se protiv nečega. I opstajemo, ide to nama :D Nebitno da li smo kraljevina, komunizam, socijalizam, kapitalizam, demokratija...Sve je to šarada, izlišno, prolazno. Narod ostaje i opstaje.

    Najbolji primer za to ti je Pećka Patrijaršija, koja je od svojih 700 godina 650 bila pod pretnjom Turaka, Šiptara, komunista...Ubijali i proganjali sveštenstvo, pljačkali, otimali , pretili da će da poruše, pa eno je i dalje tamo, stoji kao što je i bila, ne da Bog svoje. Tako i ovaj narod, uvek jedno isto.

  6. Jest melke, i tek pre 50 godina počeli da prave pivo
    https://ibb.co/pJrVfnk

  7. haha skeletore zapakuj par ovih za naredne dane ako zatreba za akumulator vrucine su velike

  8. Hahahah joj al sam se ismijao na ovo melkove bodrenje, pravi lider

    Zamislite melka da je potomak jevreja, kakva bi to motivaciona prica bila:

    Sjecate se onomad kad su nas protjerali iz judeje kako smo se hrabro ponijeli, nismo klonuli duhom ni u Babilonskom ropstvu, uz Mojsija smo prošli kroz more, preživjeli ropstvo u Egiptu, Holokaust.. Jahve nas voli jer smo nebeski narod, opstajemo i ostajemo.. živeće ovaj narod

  9. - Oče Melkijadese, uklešite vaše mudrosti u kamen, da ih buduća pokolenja pamte.

    - C, samo usmena predaja, proročanstva kažu da ga nikad izdat neću. Valda ćete zapamtiti. Vidi ga nebo, dođi nebo, malo nebo.

  10. Brat kameni moja najvernija publika, u pet ujutro on ustaje zorom i dan započinje mojim malim i još manjim umotvorinama. Hvala što pratite moj rad, Vaša pažnja je moja inspiracija i podstrek da nastavim.

  11. Nije mi bilo teško, hvala što primećujete <3

  12. Dok me trebate, dotle postojim

  13. maiku mu valda ce ga zadrze u asortimanu i nemoj im napamet padne ubace malo krompijera prestajem kupujem znaci samo izvorno

  14. Moracu pojacati zalihe pringlesa dok ga nisu promjenili, mislim mogli bi smanjiti hemijske spojeve i dodati nesto prirodno zauzvrat ne do bog

  15. Cuvaj makar ambalazu duuply, uvek mozes prebaciti kad vise ne bude, znam nije to to reci ce dusebriznici al vreeeeedi

  16. Dobra fora, nego sta kad ovo postavis onda preko naspes zemljom i dobijes tunel lol

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.