Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Nismo se odrekli nego smo presli na new age religiju tog vremena, i nije niko moro da nas guzi nego smo postali autokefalni jebo te coveka

  2. zeleo bih da mi ugasite nalog na ovoj smrdljivoj vukajliji jer su definicije u zadnjih 10 godina sve gore i gore i sajt je sranje terajte se u picku materinu

  3. Svet se deli na sampitone
    Sampitone i krempitone
    Vidi kako tvoj brod tone
    tiramisu, razbojnice

    M A S K A R P O N E
    A
    S
    K
    A
    R
    P
    O
    N
    E

  4. zeleo bih da mi ugasite nalog na ovoj smrdljivoj vukajliji jer su definicije u zadnjih 10 godina sve gore i gore i sajt je sranje terajte se u picku materinu

    Videh ovo jutros :)
    Posle svih ovih godina na Vuki, šta može čoveka toliko da trigeruje da napiše tako nešto?
    Mislim, šta je to što još nije video?

  5. ne znam sta je sa bratom kodilakom nisam to ocekivao od njega, mislio sam da voli ovaj sajt

  6. plidu alert tinu ninu

  7. https://youtu.be/5m_-yqdbkTE?t=60

    Plidu kad bude shvatio da ih Ameri vole samo zato što im je trenutno bio interes da ih vole

  8. хахахахахахахаха

  9. Lista mitova, u neke sam se i sam kleo

    Kleo se kleo
    Da je Zvezdu voleo

  10. Gledam srpski milioner i ne mogu da vjerujem kako ljudi imaju malo znanja. Kapiram ja da vecina ljudi pojma nema ni o cemu jbg to je odlika vecine ali brate dragi ne prijavljujes se na kviz ako ne znas osnovne stvari. Ne moram ni da ponavljam da je milijunas jedno 10x bolji od milionera (pa su i nagrade vece) ali dati nekome mogucnost da ode sa par milja eura a da ne zna poznato knjizevno djelo ili sta znam neku kultnu operu, meni je to glupost

  11. Ajde recimo da 90% pitanja s milionera sam znao, ne znam tipa nesto sto je usko vezano za srbiju tipa neke emisije poznate licnosti i slicno a nisam neki booksmart

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.