Podijeli sa Vukajlijašima

  1. pliduu mnogo si pustio jaja nemoj da te izazivam na

    K W E E Z
    W
    E
    E
    Z

  2. Dobro znas kako, niko od ovih takmicara koje sam upratio u ovih 5 dana nije dogurao dovoljno daleko da pitanja budu teska ali na milijunasu to bude mnogo ranije jer jbg vece cifre pa mora se eliminisati takmicar sto prije

  3. znamo svi da smo prosečno baš mnogo glupi i pitanja su nam mnogo lakša nego u hrvatskim kvizovima ali ne mora to baš da nam se nabija na nos jebemu mesec

  4. hahahh

    analni i kameni*

  5. Zavisi od čoveka, tj od njegovih interesovanja. Možda te pogadjaju pitanja ovih naših, a oni kod Hrčaka su ti malo van tvojih oblasti interesovanja. Ja gledao nekog portugalskog milionera, kad sam bio na moru. Gotovo ni jedno pitanje im nije nešto što bih ja klasifikovao kao opšte znanje, i gotovo sva pitanja su bila vezana za nekog Portugalca/Portugalku, kroz razne periode istorije.
    Ja baš nemam neki utisak da su pitanja u milijunašu (toliko) teža od ovih u milioneru.

  6. I potjera i milijunas su mnogo ozbiljniji, nije stvar u tom kao srbi hrvati nego jednostavno laksa pitanja za manje nagrade

  7. Mozda ima i do fransize, milijunas je vjerovatno “who wants to be milionaire” originalni jer vidim po dzokerima, kod vas ima ono zamjeni pitanje a kod hrvata pitaj publiku (sto je slucaj i kod originalne verzije)

  8. Kad smo već kod nepotrebne teme kvizova, šta misli vukajlijaški ubermenš, da li tragač ima odgovore unapred u onom glupavom kvizu, poćera mislim da se zove?

  9. Ma nema jednostavno su prepuni tog bespotrebnog znanja, ides na pub kvizove i dosta tih pitanja slicnih dodju

  10. Haha cus ovog prepostenog plidua...sace kae i da u sportu nema namestanja

  11. Dokaži da lovci imaju napisane odgovore na pitanja

  12. Nema sta se dokazuje, vidi se po reakcijama kako odgovaraju ne lozi se

  13. Ne znam kako to ide kod vas, u potJeri nema namještanja sig

  14. Sto li onda tebe ne zaposliše jebemu miša mogo bi i ti odgovarati na pitanja za koja imaš napisan odgovor.. jbt sta ljudi sve lupetaju dal razmislite glavom prije nego iznesete neku teoriju

  15. A bio je neki onaj skandal, ko sa lotom kad je ova najavila broj pa i izasao taj osmica cini mi se

  16. To ko ono kad politicare pozovu u razne milionere i on pajsad sve zna al pare sto uzeo donira dalje velik je

  17. ова солидна цупика од водитељке води неки квиз баш на првој ја мислим

  18. alee ovo nisam ni video bio, kakva apsolutna pobeda

    https://www.youtube.com/watch?v=e_pP1JxoFWE

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.