Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Pliduuu
    I potjera i milijunas su mnogo ozbiljniji, nije stvar u tom kao srbi hrvati nego jednostavno laksa pitanja za manje nagrade

    Pa definitivno dupli, samo treba pogledati finalnu potjeru kod memedovića i tamo kod ujaka, koliko odgovora takmičari skupe obično kod nas a kolko kod njih.

    Kod nas 20+ uopšte nije toliko retka pojava, a kod ujaka vrlo retko se prelazi 15, jednostavno su im teži setovi pitanja. Kod nas neka sranja tipa koji je glavni grad francuske head ass.

  2. Rispekt smole, volim sto si realan. Superpotjera npr se desavalo da neko u 60 sekundi protiv 4-5 lovaca odnese 25-30k eura. Preozbiljni su jebo ih brat

  3. Evo vam da se malo zanimate

    1: kako se zove krst na zastavi škotske?

    2: kako se zove otac jean-michele jarre-a?

    3: Najviši glavni grad u Evropi (nadmorska visina 1.023 m).

    4: Koje godine je potonuo Titanik?

    5: Ko je najbolji skakač u istoriji NBA lige?

    6: koje ostrvo je podeljeno izmedju 3 države?

    7: Ko od navedenih glumaca nije glumio u filmu Apokalipsa danas:
    Harison Ford, Lorens Fišburn, Dastin Hofman, Robert Duval, Skot Glen?

    8: Hemijska formula vodonik-peroksida?

    9: kako se zove pas iz Čarobnjaka iz Oza?

    10: Kako se zvao brod čuvenog istraživača mora Žaka Kustoa?

    Ko ima koliko tačnih odgovora bez guglanja?

    I da, Poćera 100% ima mogućnost mućke. Ako su već hteli da bar malo otklone sumnje, trebalo je da stave kameru iza tragača da mu stalno gledamo u ekran.
    Ovo naravno ne znači da tragači ne znaju. Naprotiv. Ali da kuća može da dobije kad god poželi, može.
    Bio je neki žešći skandal u Britaniji valjda, na milioneru. Tipa da je voditelj nekako dostavio odgovor takmičaru i da su to kamere prikazale u živom prenosu.

  4. Nisam znao samo drugo peto i deseto

  5. bez ponuđenih odgovora 5/10 i to jedva

    kad vidim ovako set pitanja sa širokim dijapazonom tema onda skontam koja sam vezara i kolko ne bih ništa napravio u kweezu jer mi ne bi dolazila pitanja iz fudbala i klosharke samo

  6. Caro ne brini se, za tebe smišljam poseban set (mali hint, narodni heroji i godine rodjenja)

  7. Jel iko od vas isao ili ide na pub kvizove? To veliku razliku pravi u tom kvizaskom znanju. Dosta mi je pomoglo sto me u srednjoj profesori prebace u prvu da ne bi pravili probleme nas par i onda ja po citav cas šutim i igram quiz up ili triviador na mobitelu

  8. Nisam znao samo drugo peto i deseto

    pogodio si titanik u godinu (ne tipa jebes ga 191neka) znao si da je "borneo" to ostrvo, ove glumce, i carobnjakovog psa

    I call bullshit

  9. Jel iko od vas isao ili ide na pub kvizove?

    iso sam ja, super zabava. idem i sad ovde ponekad, dobijes dzabe pice ako si dobar tim.

  10. Pogodio sam titanik godinu ne datum, pogodio sam borneo (easy), apokalipsu naravno da znam ko glumi lol kultni film i jebeni pas koji se vrti na kvizovima cesto

  11. ko ne glumi u apokalipsi? brojim do 30

  12. cus dobijes pice, pa valda platis ucesce za to i ko winuje nosi zaradu

  13. isteklo plidu, dzaba guglas.

    pitao sam te to pitanje jer mora da se gugla svaki.
    tipa, verovatno nije glumio dastin hofman bi reko, al glumilo je tu i kuso i repato, znaci jedno 55% sam siguran

  14. cus dobijes pice, pa valda platis ucesce za to i ko winuje nosi zaradu

    ma jok ovde samo udaris rezervaciju i tako svaki sto se takmici. bude tipa ponedeljak utorak, kad bi svejedno bilo prazno, napune pab.

  15. Idem ja ponekad na kvizove (nismo pobedili nikad)

  16. Ja imam ortaka ovde u Nišu, učestvovao u puno kvizova i od pretprošle godine ima dil s nekim kafićem da organizuje te pub-kvizove, a kolega iz firme je i učestvovao.
    Lepo zamišljeno, mada koliko god da volim kvizove, nekako mi je izlazak u kafić sa živom muzikom mnogo logičniji izbor.
    Koncept je valjda:
    - grupa pitanja na koje pišeš direktan odgovor i samo se tačan računa
    - grupa pitanja na koje pišeš direktan odgovor i najbliža vrednost dobija poene.
    - grupa pitanja sa ponudjenim odgovorima
    - pantomima (sa crtanjem)
    - prepoznavanje pesme
    A takmičari su podeljeni u grupice po 5-6 komada, i svake sedmice (četvrtak valjda) je novo kolo, sabiraju se rezultati i ima npr 6 kola ceo ciklus.

  17. Ponuđeni glumci pored hofmana su sigurno glumili zato si mogao pogoditi i da nisi znao, jedino sto sam ja znao da ne glumi

  18. Mislim beze je misliti da lazem, ja koji sam bio na pun kurac pub kvizova, koji gledam svaku jebenu potjeru na tvu i koji cijeli zivot igram kvizove. Za jebenu bitku na mišaru nikad nisam čuo, to bi trebao biti veći blam nego da sam rekao na ovo pepsijevo kao cara “0/10”

  19. pogodio si titanik u godinu (ne tipa jebes ga 191neka) znao si da je "borneo" to ostrvo, ove glumce, i carobnjakovog psa

    pa sem glumaca ovo su laka pitanja lol, ja sam ta tri pogodio i još wilta chamberlaina znam da je najbolji skakač ikad i slučajno znam da je andorin glavni grad najviši

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.