Podijeli sa Vukajlijašima

  1. uopšte nije beze LOL što bih ja verovao ikom od vas pokvarenih hohštaplera ovde

    ako postoji mogućnost da ste uradili nešto nepošteno naravno da ću pre da verujem u tu mogućnost nego u suprotno

  2. Sto je blam 0/10 ne kapiram

  3. e sad da mi je pepsi postavio ova pitanja brzopotezno na potjeri, rezultat bi bio mnogo gori

    Opet na ploci imas ponuđene odgovore a brzopotezno ne stizes nista

  4. wilta chamberlaina znam da je najbolji skakač ikad

    nije. tako i ostalo jbg.

    skocki krst, aj pogodio sam
    ovo drugo koj kurac
    andoru svako zna
    titanik rekoh, pogadjao bi, verovatno pogresno par god
    nba liga - znaaaaaci, kurac bi reko kevin garnet
    borneo... daj bre, ok kad cujes kao "znao sam ovo" kurac si znao
    aj glumce pogodis nisam razmisljao puno
    peroksid ok
    pas ozov... i to kad vidis je "znam ovo". al tek kad vidis
    brod... bounti idi u kurac :)

  5. To bi me sjebalo u kvizovima sig, ta trema u brzim odgovorima zato je meni superpotjera mnoogo jebeniji koncept od svih kvizova dosadasnjih ali vrijedi jer je cifra vise nego pristojna

  6. sladoled neki kako god

  7. Hahah borneo je ponajlaksi bio

  8. A taj brod da je bio ponuđen i njega bi ubo, garneta ne bih nikada, i ovo drugo ne bih nikako

    Edit ako je kalipso, ne bih

  9. znaci I CALL BULLSHIT svakom ko kaze da bi na kvizu pravom odgovorio vise od 3-4 ovde tacno.

    eventualno da ste neki autisticni kweezovac, sto niste

  10. ma kakav garnet, wilt ima najviše skokova u karijeri, kornet nije ni u top 5

  11. a taj borneo malo kontroverzan odgovor može biti i velika britanija ako računaš wels škocku i englesku ko države hehe

  12. Evo celt neki random fact, da li si znao da država Butan ne održava diplomatske odnose ni sa jednom clanicom UN-a te da gotovo niko nema ambasadora u Butanu. Ovaj podatak sam saznao kada sam na redditu (na kojem blejim godinama) na subredditu /geopolitics naletio na pitanje da li je istina da butan ne priznaje sjednjene drzave.

    Eto ti primjera kako dolazim do nekih bespotrebnih informacija - zujanje po redditu lol

  13. A taj brod da je bio ponuđen i njega bi ubo, garneta ne bih nikada, i ovo drugo ne bih nikako

    Edit ako je kalipso, ne bih

    znaci mislio bi da je bounti, sto sam lupio, sto svi znaju da je cuvena britanska pobuna na pacifiku, nema veze sa francuzima, a ovamo bi kao odgovorio 7/10

    I CAAAAAAAAAAALL BULSHIIIIIIIT!!!!!!!1

  14. Pa da jer to pitanje nisam znao i rekao bih bounty da mi je ponuđen a osim toga znam za “Pobunu na brodu Bounty” ali ne mora značiti da više nijedan brod nikada nije nosio isto ime

  15. laze gugl za garneta picka mu materina... aj i to je pogodivo

  16. jel ima neki onlajn real time kviz da igramo, da nas plidu sve rasturi.

    tipa cara sto covek lepo kaze 0/10 pobedi

  17. Има слагалица она зелена па се повежите преко блутута а ако немате блутут онда преко димних сигнала
    пробајте конвизтадор

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.