Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Нема ни конквизтадора више ко се сећа златног доба нета тамо 2010 11 12 био тај квиз ако неко има линк да постоји игра заист нек шљае

  2. Pamtim vremena kacmo igrali

    A G A R
    G
    A
    R

    to je bila prica o lajfu bukv

  3. konkviztador su zasrali načisto nekad bio goated

  4. Jel taj konkviztador isto kao americki TRIVIADOR ?

  5. A na slagalici srpskoj sam harao davno nekad, nisam je igrao godinama iskr

  6. не знам да одговорим на плидуово питање тривијадор и тако то али се сећам буквално бар 2010 да се пикало то много добра фора било

  7. Ovaj triviador je bio fazon pitanja i osvajas teritorije zemlje i tako, igra se protiv drugih

  8. да да то је и конквизтадор а тривиадор нема за комп ја ушо на сајт мораш скинеш на гугл плеј

  9. e pa ista fora bila i konkviztador samo kao mapa srbije 1v1 i imaš teritorije osvajaš itd itd

    prvo ponuđeni odgovori pa ako obojica tačno odgovorite onda tie-breaker pitanje bez ponuđenog odgovora ko prvi odgovori taj pobednik

  10. имо си и више играча типа 3 4 колико се сећам

  11. Celt brt ako si gledao Apokalipsu znaš da bi Dastina def. zapamtio, a sa Totom imaš mimova milijardu (Džordan Pul npr)

  12. To je to woozie & šmo, na istom principu je triviador

  13. Trivijador, sve tripujem plidu misli na Travian

    Dobar bio konkviztador, nikad se ne zna kad će te oduva neko pod nikom Tina995 a u stvari iza tog nika par uduvanih ortaka, tako nešto

  14. Celt brt ako si gledao Apokalipsu znaš da bi Dastina def. zapamtio, a sa Totom imaš mimova milijardu (Džordan Pul npr)

    ti, kweezu, da cutis

  15. H A R A O
    A
    R
    A
    O

    A R A O
    R
    A
    O

    Valjda znaš da mi ne koristimo to njihovo H

  16. https://www.sporcle.com/games/guide/mufc

    Ima ovde svakojaki kvizovi. Neki mora se ukucavaju imena pa bude smor (kao ovaj što sam poslao), a neki su na klik. Fino za ubijanje vremena

  17. Igrao sam i taj sporcle, al me nesto smorilo nije to to

  18. IZGLEDA

    Izgleda da sam došao u te godine da kad jedem beli luk krene da mi izbija ta kiselost kroz kožu dlanova

  19. Možda nije do belog luka. Osećate li se čemerno i koliko ste visoki/niski?

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.