Podijeli sa Vukajlijašima

  1. koja ti je dužina nogu yeahbatch

  2. kakav si na canthal tiltu

  3. Veruj mi da nisam merio noge nikad

    Visina celog 6’2’’

    Canthal tilt negativan

  4. Op op 6’2, sasvim kulturna visina, preko 6’4 vec postajes bezobrazan

  5. Sećam se članka sa početka 2000ih, kad su tek krenuli internet forumi, kako su se Zagrebački i naši huligani i ultra desničari povezali pa su jedni drugima poštom slali pakete sa zastavama za paljenje (jer nije imalo da se kupi hrvatska zastava u Srbiji i obrnuto)

  6. Imam neki kvazimendela efekat, ali evo da proverim - da li se neko seća razdoblja kada je italija bila kul i neka vrsta kulturnog uzora naročito među urbanom bagrom

    Mislim da su rane dvehiljadite u pitanju, eventualno s početkom iz kasnih devedesetih, ali imam tako neko sećanje da je bilo obilje referenci i upliva u taj neki zamišljeni kulturni milje italijanskog koji verovatno nije baziran ni na kakvom specifičnom lokalitetu tamo već na generalnom stereotipu. Nikada to nije bilo nekakvo eksplicitno loženje ali značajno je prednjačilo u odnosu na ostale strane uticaje

    Možda se varam. Podsetila me ova definicija o pesmi madam piano

    Jovor out

  7. Italija je uvijek bila kul kao i italijani <3

  8. slusaj plidua kompleksasa, cus italijani kul u rl ciganji bukv

    ono sto fura ovaj vaib je dizajn, stil, estetika tradicia i to i rspct za to

    Kad vidis italijansku zastavu na nekom proizvodu pomislis odma da je kul nesto, sto vise ni za svapsku ne vazi

  9. Svabe su swiaine taj mit je bar razbijen

  10. kul iskustva imam s italijanima, rispekt

  11. Daj primer sta te je opcinilo?

  12. ne zelim da iznosim to ovdje, to su moja iskustva ne znam kakva su drugima ali od mene imaju rispekt zauvijek

  13. od sad se italijanima predstavljam kao pliduu da vidim sta ce bude lol

  14. Ne znam ali ako se slucajno pliduu predstavis kao italijan, bices docekan gospodski hehehe

  15. Caro sta ti mislis jesul najbolji ljudi - pliduanci i srbijanci ?

  16. Moram te razocaram odgovorom, to je univerzalna stvar

    Misljenja sam da svaki narod ima priblizno slican broj dobrih losih ljudi kao i slepaca

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.