Podijeli sa Vukajlijašima

  1. lol ovi ranku sps-a al jos zamagljeniji

  2. Ja ne znam što se na balašu brani srpstvo al ajde... lik je bio kompleksaš hteo da se svidi svima, da su ga slušali kojim slučajem rusi išao bi od putina da primi potemkinov orden i oliže mu ćosave butine, pevao bi o nekoj ljudmili iz bečmena

    na koncertu: znate tovariši mi smo jedan mali narod zovu nas mali rusi

  3. tad vam naravno ne bi smetalo jer u suštini imate isti komplex samo se skriva ispod busanja u grudi i inverzne histerije u vidu što nas niko ne voli kmeeeee, pitanje za prvosrbe nije da li se uvlačiti u bulju nego kome

  4. za srpstvo i srbiju sam ekspert uostalom tako da je ovo sve tačno

  5. haha jok bio bi dobar da je cvabama icao pevati a ne prljavim rujanima lol

    Aj bar smo se slozili da je jajara i to je necto

  6. Treba pevati na zapadu medj civilizovanim cvetom kmecanje

  7. A jbg Balašević pevao "samo da rata ne bude" davnih dana. Rodio se i stasao u Jugoslaviji, pevao po celoj toj bivšoj zemlji, imao prijatelje i ljubavi na sve strane itd. Sad odjednom od takvih ljudi treba da zahtevaš da se pripoje svom nekom toru (kom suštinski nikad nisu ni pripadali) i da ga vazdižu na svaki način. lol

  8. Jebeno je to jako, sručila se na narode ogromna nevolja i sveopšte bezumlje, i odjednom se od tih ljudi očekivalo da imaju "ispravne" stavove. Ako nešto kažeš - što si reko, ako prećutiš - nije se izjasnio, dakle podržava...Muka je ta što javne ličnosti, ma ko oni bili i ma šta predstavljali, moraju da imaju mišljenje i stav o apsolutno svemu. Tako dođemo u situaciju da je bitno što se nekakva Severina izjasnila o - litijumu jebote, kao da njeno mišljenje ima bilo kakav uticaj na bilo koga. Topalko ušao u zadrugu (ili šta već) - Topalko stoka. Topalko podržao proteste - Topalko heroj najveći, a za ove što su ga do juče vazdizali stoka. Govorimo o pevaču narodne muzike lol

  9. Teska krindzara i bednik bio Balas, tu se svaka rasprava zavrsava

  10. Melk to ti je jedan od stubova prvosrpstva, takozvano kriptosrpstvo. Bez obzira na to da vreme ide samo u jednom pravcu (za potrebe diskusije), srbin mora biti svestan srpstva i delovati u njegovu korist čak i u istorijskim kontekstima gde ono ne postoji ili je nekim drugim iskustvom zamenjeno, čak i pre koncepta nacije

    Isto tako, svi ostali su svesni tog metanarativa i neprijatelji mu rade na štetu a saveznici ga pomažu, od vajkada, tako da je kriptosrpstvo univerzalni fenomen bez obzira na nacionalnost

  11. Otprl ko voli canka taj voli i balasa taj neki rad...imamo primera ovde nek se jave... (prototip dobrog srbina za yu internacionalu)

  12. U principu sve što ja govorim ide u prilog argumentu da je bog srbin a đavo ustaša i da je Draško na pravom tragu. Ja to neironično verujem, mislim da je naš delirijum toliko jak da će proizvesti takav ishod

  13. Ali evo da ne bude posle da se domovina brani (samo) prezrenjem, tvrdim da hrvati čak i prednjače po svom delirijumu ali nam se svetovi ne dodiruju toliko, to su odvojeni nebeski sloijevi, mirno koegzistiraju, oni se graniče sa Franačkom a mi kod Prokletija sa Vizantijom

  14. Ne očekujem Melk da imaju ispravne stavove, nego da se ne mešaju u stvari koje ne razumeju. Ako si poznati teniser, budi teniser, nosi ponosno zastavu pod kojom si i ćuti i igraj. Ako si pevač, pevaj. Pevaj ko do tog trenutka što si pevao. A ne, počeo rat, slila se sva ološ i pevaju 'Stop the war in Croatia'. Posle ovi naši udarili kontru sa Oliverom Mandićem i onom uplakanom klinkom (neka engleska verzija Pitaju me pitaju).
    Ili još grdje Bora i Jura. E moj druže ...
    do juče se trsili od sexa i pića, sad ćemo malo da udaramo na nacionalizam.
    Ok, ima svuda korova, pa je neko jedva dočekao da skine masku bratstva i jedinstva i obuče nazzi kožuš, ali većina tih likova su naterani.
    Imaš i onu varijantu: poginuo mu ovaj-onaj pa zato mrzim one druge... pa brate treba rat da mrziš, onog ko je taj rat doveo, a ne drugu stranu, samo zato pto je neko tvoj zakasao na 'pravoj' strani.

  15. lepa sela kojo poštenje monolog at home:

  16. najpametniji je ispao boro corbo, prvo pjevao e moj druze zagrebacki eto nas kod vas u pljacki i nazivao slovence i croasane beckim konjusarima pa im uvalio smrdljivu masnu kosu na lecenje, giga chad potez

  17. a i jebo je onu slovenku neku hnjo hnjo hnjo

  18. opa nisam znao, zapravo nisam ni znao koj je mandrak i isao tamo, znaci zemska

  19. a i jebo je onu slovenku neku hnjo hnjo hnjo

    коју словенку иванку трамп?

  20. ahaha neka slepica iz ljubljane vencali se na santoriniju pajsad na DAN MLADOSTI kakva dzumara looooool

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.