Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Poznate licnosti u globalu trebaju da shvate da obicnim ljudima puca kurac za njihove politicke stavove, i da iznosenje istih ce prije uticati na sliku koju ljudi imaju o njima samima, nego sto ce pomoci da ubijedi nekog ili oblikuje neciju perspektivu.

    To je globalno problem, eno koliko njih je kmecalo "orange man bad" po Americi, i opet orange man popularan i vjerovatno dobija ovogodisnje izbore dok njih sad hrane kurcem po komentarima.

  2. па да ал знаш како ја то гледам кад су музичари и глумци у питању неко им приђе и кае било би лепо бато да подржиш власт јер ми имамо градоначелнике у местима где ви наступате ако одбијете супер ео за целу групу рибља чорба 5к евра па поделите међусобом ако подржите ео 50к па ви видите

  3. Poznate licnosti u globalu trebaju da shvate da obicnim ljudima puca kurac za njihove politicke stavove, i da iznosenje istih ce prije uticati na sliku koju ljudi imaju o njima samima, nego sto ce pomoci da ubijedi nekog ili oblikuje neciju perspektivu.

    +1

    Evo uzmimo npr Zdravku Čolića, svojevremeno toliko popularna ličnost čije stavove o ovome ili onome ja uopšte ne znam. Znam da je Sarajlija, veze nemam gdje je bio u ratu, šta misli o Srbima, Hrvatima i Bošnjacima, šta misli o bilo kojem političaru, ne znam koju stranku glasa, ne znam ko mu je žena, gdje ljetuju, gdje imaju kuću, ništa. Kad bih uzeo da guglam i istrazujem s namjerom, sigurno bih ja tu nešto i saznao ali lik se uopšte ne ističe, ne javlja, ne priča o sebi i svojoj porodici.. pravi jedan gospodin iz stare garde muzičara čije pjesme ne slušam niti nešto specijalno znam.

  4. U jbt ni cola nie reko rio tinto mrs is srbije kakvo dzubre

  5. Cute zaposleni po firmama cute sportisti cute pevaci cute glumci

    JEDINO NECTOR IDE NA PROTESTE I STIMELLA

  6. Evo uzmimo npr Zdravku Čolića ........ pravi jedan gospodin iz stare garde muzičara čije pjesme ne slušam niti nešto specijalno znam

    Cola je kategorija za sebe, uvijek je bio tru dingospow, da ne spominjem sto je ostao muzicki relevantan 50 godina, i dalje napuni 100k ljudi po stadionima ko iz picke, drzi koncerte gde pjeva po 4 sata, zene svrsavaju na njega itd itd.

    Sve u svemu solidan kandidat za GOATa domace muzike

  7. чола српски том џонс слушао сам и чолине новије песме што је избациво у последњих 5 година па то кида људи мајстор велики

  8. Cute zaposleni po firmama cute sportisti cute pevaci cute glumci

    JEDINO NECTOR IDE NA PROTESTE I STIMELLA

    ал штимела пензионисан јбг

  9. па добро мислим и они кошаркаши из 90их ја не пратим баскета како се зову што седе у скупштини знате ви на кога мислин

  10. хоћу да кажем да су се те ведете из 90их продале а штимара није за сад

  11. Imam druga, svira već nekih pola godine za Čolu (bas gitara). Svirao ranije u nekom Magla bendu i kod nekog pokojnog lika (Darko Radovanović?). Čola posebna kategorija.

    Znam da je Sarajlija, veze nemam gdje je bio u ratu,

    :) u tvorza :)
    Nije hteo nešto da odradi nekim političarima pa mu smestili neku igru s drogom valjda beše.

    Inače onaj lik što je skoro otišao, Džarovski, imao je sredinom 90-tih strašan intervju za neku nišku tv. Pričao i o tom čuvenom nameštanju 1.fudbalske lige, pričao neke anegdote sa Čolom (bio mu menadžer), pričao kako je terao Kira Gligorova da namesti loto da ode poslednja sedmica u Skoplje...

  12. :) u tvorza :)

    ко касијус клеј

  13. aloo magla bend hahahaha

  14. хахахахахах

  15. A bodiroga papan u proglasu vrv djilas obeco za basketasku demiju

  16. Inace ovo colino gospodctvo se isto moze podvesti pod pickaratvo el gledo svoju bulju nie stao zastiti nemocne nikad

    Ili druga sema da ima takav kvalitet da nema potrebe rusi svoj ugled trceci za parama ko neki balasevici corbe npr

  17. па нек стане војска у заштиту нејачи хахахаха шта има ЧОЛА ПЈЕВАЧ САРАЈЛИЈА да брани било кога

  18. Izdao je beograd izdao je srbiu

  19. издао је сарајево издао је босниу

  20. Ko sluša te zvukove, njima je verovatno taj Magla bend top. Ja znam da kad nam je puštao neke spotove, ja mu rekoh, brate moj, ja ovo ne bih mogao ni jednu pesmu da odslušam a kamo li na koncert da vam dodjem. Dečko roker 100%, odrastao na Dire Straits i Žan Mišel Žara, ali trbuhom za kruhom...

    Puštao nam neki spot gde imaju neke svinjske glave džinovske i kaže naišao Sale (iz Granda) pogledao ih i rekao im, ej momci, ako vam nije problem da nosite te maske, mogu mnogo emisiju da vam obezbedim...
    Živ ih sram pojeo što su to snimili, ali narod se primio koliko sam skapirao.

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.