Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Magla bend ima 130k+ sabskrajbera na svom yt kanalu nije to malo, vrv imaju višemilionske preglede videa, mislim da tu ide već neka solidna kinta bar što se tiče potražnje za tezgu

  2. Cuj solidna kinta, pa druže ispod šatora da pjevaš uzmeš finu cifru a ne magla bend koji je ozb prica ipak

  3. па добро имају 150к сабскрајвера има роналдо 50 милиона па има 15м прегледа на клиповима
    https://www.youtube.com/watch?v=jSlQS1WpOGI
    83 мелиона прегледа мајку ти имају неке од 20 15 и тако од милиона милион и по

  4. Brate Magla Bend je jedan od najsvestranijih bendova na našim prostorima, to se zna ljudi sviraju svasta, vjerovatno jesu dosta skuplji (tako se prica) ali sigurno da i vrijede.

  5. Zamisli ti dodjes danas na neku svadbu od 5-6 stoja zvanica, moras za te stvari biti ozbiljan bend svašta se može naručiti

  6. pa ne zive od jucuba valda cepaju neka punoletstva i krstenja maiku mu

  7. a i ovo sto plidu kae je precenjeno, treba da ih kaparises dinu dana ranie i onda sve termine prilagodis njima, zatim masno to platis i posle ti naprave cert na svadbi

  8. pa ne zive od jucuba valda cepaju neka punoletstva i krstenja maiku mu

    na yt sam mislio kao neki indikator popularnosti. Nisam znao da su tolko traženi dok nisam video kanal.
    Znam samo za amadeus i tropiko bend lol

  9. а не знаш за лексингтон и лапсус јели?!

  10. Ja za taj Lapsus prvi put sad čujem a za Lexington znam sa onog mima kad dva lika šoraju u pisoare i onaj levi pita: 'je l' slušaš lexington'? ovaj desni kaže: 'naravno', i onda mu ovaj levi pridje s ledja da ga guzi...

    Apropo ovih krštenja i punoletstva, dok je taj moj ortak bio u Magli, išli na neku svirku u Pariz. Neki naš slavio ćerki valjda 18rodjus i svirka bila na brodu koji plovi Senom.

    Omiljeni vic mu onaj za crvčka i mrava kad se sretnu posle 20-tak godina.

  11. Omiljeni vic mu onaj za crvčka i mrava kad se sretnu posle 20-tak godina.

    to onaj a mene maltretiro neki celavi stalno mi virio u karte lol

  12. покушавам да разумем езоповски речник овог пепсија

  13. Пепси лик као да је масон у неким шифрама и кодовима пише омиљени виц му био овај гузи овог шта прича овај човек брка све појмове

  14. ne zaebo sam se to bio onaj o tri mrava

  15. Ispricajte mi taj vic, da i mi mlađi čujemo

  16. Znaš priču za crvrčka i mrava? (mrav vredno radi celo leto, cvračak svira; stigla zima, cvrčak nema 'leba da jede; ode kod mrava.. topla gajba, hrana koliko hoćeš; pita cvrčak da ga puste malo da se zgreje i da pojede nešto; mrav brutalan, pita ga šta je radio letos? ovaj kaže svirao sam. Mrav mu kaže, e pa ti sad uzmi igraj da se zgreješ.. Andersenove basne)

    Prošlo 20g, mrav i dalje rmba, nailazi cvrčak vozi neka besna kola, puna kola ženski, zlato na sve strane... Pozdravlja cvrčak mrava. Šta ima novo? Mrav ga odgleda, kaže: 'nema ništa novo.. radi se k'o i svaki dan.. Kod tebe?', cvrčak kaže: 'uuu, od kad si mi rekao da igram, ja otišao u inostranstvo, osnovao bend, krenule tezge.. razbijamo se od kinte! Treba li ti nešto mrave?' Mrav odmahuje glavom, pa se zamisli malo i kaže: "ima jedna stvar koju možeš da mi učiniš! Kad se budeš vratio tamo u inostranstvo, potraži onog Andersena i najebi mu se mile majke od mene'

  17. N1 Srbija objavila tekst maloprije u fazonu zasto oliver nije htio da nastupi u srb lol

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.