Podijeli sa Vukajlijašima

  1. баш су актуелни лик умро пре 3 године

  2. Hahahahahahqh pepsi prejak vic iskr poceo sam da starim cim se smijem na ovakve viceve (nisam cuo nikad prije iskr)

  3. mikron dolazi nabiem ga

  4. одавно поврђено да се види колко пара може француска још да узме од нас е мој вучићу

  5. hahahah gledao ovaj klip na redditu dosao vucic na gradiliste neko da jede sendvice sa radnicima i govori radniku “sedi sedi pored mene” prilazi onaj radnik kaže “daj da sednem pored boga” hahahahahahah

  6. Imaju li blama ti ljudi, kakav je to mentalni sklop jbt, kako idu ulicom bez da se pokriju usima od sramote

  7. koi je pin za video

  8. ahah ova severina trebala ide peva nekom snsovcu vucela je zaebo lol

    Severina trebala pjevati na privatnoj zabavi Dragana Ruvarca, direktora kompanije Stefial. Srpski mediji nazivaju ga "SNS graditeljem" zbog toga što je nelegalno gradio građevinski kompleks u beogradskoj općini Vračar s bivšim nogometašem i trenerom Crvene zvezde Dejanom Stankovićem.

    i rosavi upleten lol

    a jbt

    Prema pisanju medija, većina uzvanika bili su pripadnici Srpske napredne stranke (SNS), a navode da je proslavi prisustvovala i Suzana Vasiljević, savjetnica Aleksandra Vučića te da je upravo ona urgirala da policajci puste Severinu u Srbiju.

    lol

  9. i onda dodje random drugosrb da kmeci kako se vucela bavi nekom tamo pevacicom a ova bukv tezgari kod njih a okolo glumata neku kritiku vlasti u srb

  10. Since 1977, U.S. states have passed laws steadily raising the age for which a child must ride in a car safety seat. These laws significantly raise the cost of having a third child, as many regular-sized cars cannot fit three child seats in the back. Using census data and state-year variation in laws, we estimate that when women have two children of ages requiring mandated car seats, they have a lower annual probability of giving birth by 0.73 percentage points. Consistent with a causal channel, this effect is limited to third child births, is concentrated in households with access to a car, and is larger when a male is present (when both front seats are likely to be occupied). We estimate that these laws prevented only 57 car crash fatalities of children nationwide in 2017. Simultaneously, they led to a permanent reduction of approximately 8,000 births in the same year, and 145,000 fewer births since 1980, with 90% of this decline being since 2000.

    https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3665046

  11. NIJE da vam je potreban još jedan podsjetnik na to gdje živite, no kad vas dočekaju vijesti o svađi hrvatske pjevačice i srpskog predsjednika, koja je eskalirala do razine međunarodnog incidenta, osjetite ponovo onaj dobar stari poriv da posjednete djecu i objasnite im zašto je nužno napustiti ove prostore i sreću potražiti tamo gdje su ljudi vjerojatno podjednako ludi, ali s njima ne osjećate povezanost i plaće su im veće.

  12. kmeee dobro da su ljudi otisli pa sad to sve prate preko medija samo shto nisu vishe ovde inace bi bilo drugacije tuyno je to kmeee

  13. шта је са тим станковићем дебилом знам да има дебилну фацу ал као гради са неким кримосима хахаха

  14. hahahah gledao ovaj klip na redditu dosao vucic na gradiliste neko da jede sendvice sa radnicima i govori radniku “sedi sedi pored mene” prilazi onaj radnik kaže “daj da sednem pored boga” hahahahahahah

    па не зову се џаба секта спас за ову државу делимичан би био кад би се вучић самоубио ритуално и његови поданици да га испрате

  15. Zemlju neku su capili ilegalno gradili, tom investitoru trebala ova peva 90% sns-a na slavlju

    Nije los spin i za sns i za hdz svi su zabrinuti posebno kojekakvi mejmuni

  16. Sećam se kad mi došao prijatelj da mi kaže da je sve sredio da pali u Kanadu s porodicom, i ja mu rekao samo 'srećno prijatelju', a on me zbunjeno pogledao, pa kaže: mislio sam da ćeš da me ubedjuješ da treba ostanem ovde'. Ja mu rekoh: 'ja ti nisam roditelj, ja sam ti prijatelj. Stoji to da će da mi bude tužno što nećemo da se družimo kao do sad i ko zna kad ćemo da se vidimo uživo, ali ti ideš negde gde ćeš da radiš u daleko boljim uslovima a najbitnije je da si svoju decu spasao ovog mulja'. Ćerka mu se ubi od plakanja kad su pravili oproštajnu žurku ja joj samo rekoh da sad ne razume šta su njeni roditelji učinili za nju i da joj je teško, ali da će za 20-tak godina da im ljubi noge ako ikako bude došla u kontakt sa ovim nebulozama sa kojima se mi svakodnevno srećemo

  17. хоће љубиће им ноге кад јој упадне фема у кућу јер је погрешно васпитала дете хахаха

  18. и кад је натерају да се конвертује у трансгендеризам или тако нешто у квир квин

  19. Pa pazi tu sad ima i to roditelja.. Trudiš se da i pored čudnog okruženja, neke stvari koje ti smatraš vrednostima, ugradiš i deci u psihu.

  20. I taj problem imaš i ovde (samo što još uvek nije dostigao tu kanadsku visinu)

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.