Prijava

zar nisu ovo već radili sa mercedesom i bmwom?

Zanimljive geografije: Clan zemunskog klana, Vladimir Milisavljevic, poznatiji kao Vlada Budala dobio je nadimak budala zato sto je jedini clan klana koji je pokusao da upise fakultet.

Da, to za Vladu Budalu sam davno jos cuo

ne znam koliko je istina,ali sam video da neki jaro od brega odvaljen igra rukomet kao zena i da terorise sve ove oko sebe jer je duplo veci i jaci.u muskoj konkurenciji bi bio solidan igrac,a kamoli u zenskoj.australija je u pitanju.

https://www.youtube.com/watch?v=kqRJkNIwW-A

Kakav izi mod jebote hahaha

ahhahahahahhaahha шта је ово бре

Ima i ona(j) Lorel kako vec sto je lik promijenio pol i sad se takmici kao dizac tegova sa zenama i naravno pobjedjuje lagano i jos izjavljuje "mislim da tu nema nepravde"

Zanimljive geografije: Clan zemunskog klana, Vladimir Milisavljevic, poznatiji kao Vlada Budala dobio je nadimak budala zato sto je jedini clan klana koji je pokusao da upise fakultet.

Da, to za Vladu Budalu sam davno jos cuo

Dobro

хахахаххахах а увијек ме насмије овако нешто волим вас

Окренимо се Богу и покајмо се за своје грехове. Ускоро долази Судњи дан а Он све види и ускоро ће нам свима судити. Никад не прескачите пост и идите у Цркву сваке недеље и среде. Све овоземаљско је безвредно, оно што је важно је љубити ближњег свога као самога себе и заслужити живот вечни у Царству Господњем. Живите за Исуса и уредите свој живот по библијским вредностима и законима како Његова воља и налаже. Сви ћемо се срести за небеским шанком уколико до задњег откуцаја останемо добри људи.

па тоето, бад погрешија си налог.

Ne znam jel skecuje pap ali ova urbana legenda nije istinita. Dobio je nadimak jer je jednostavno budala

Kad kazu ono "zabranjeno za pse i srbe", zamisljam milione Srba i pasa kako stoje ispred nekog ogradjenog dijela i Srbi govore jebemo vam majku pustite nas unutra a psi onako laju bas glasno kao " i nas mamu vam jebemo" a sa druge strane stoje neki evropljani izbezumljeni i preplaseni

Dobro malo sam pod dejstvom opijata izvinjavam se ali bas mi je slatko smijesno volim vas

Moram da podijelim ovde da su male, jedva primjetne novogodisnje kapice na svjesninom avataru nesto najbolje sto sam vidio u proteklih mjesec dana

Moje ribe ne nose te kapice