Šta kupovati devojci za godišnjice, i za, danas popularan, Dan Zaljubljenih?

  1. Kolfild
    prank, nemoj jebeno 'volim te' srece ti. sjeti se neke vase fore, nekog razgovora, pomenula ti je nekad nesto sto joj je simpaticno, to iskoristi. Detalji su bitni, samo moras da razmislis malo, jebo ga ti..

    Ne bih volim te, naravno, rekoh gore već, izbegavam klišee. Normalno stavio bih kao sideline da je volim, ali bih iscrtao neku foricu, nije to problem, nego generalno, tek da znam d'imam nešto n'umu.

  2. Ovo sam samo čuo nisam siguran da li je istinito

    Jedno veče vatrogasci su pozvani da dodju jer je neki klinac pravio požar i drao se...
    Kada su vatrogasci došli da vide šta se dešava, videli su "klinca" 93. (or so) godišta koji je naslagao one male svećice u oblik srca i iz centra istog zvao svoju devojku da izadje na prozor da vidi šta joj je ovaj napravio...

    Jedna od romantičnijih stvari koja me je zadivila s obzirom da nisam neki fan romantike.

  3. Kupis kutiju kurtona,i fino je isprasis. Nijedan drugi poklon joj nece prijati ko to.A za godisnjicu udaris duplo! 2 kutije! Meni je riba priredila ovo gore sa svecama,i bukvalno sam hteo da povratim...Mozda sam ja mentol,ali eto..Ali ako vec hoces nesto,onda bolje smisli nesto originalno,nemoj da joj kupujes raznorazne gluposti...Tipa uzmes tvoju i njenu sliku,uzmes a4 papir,skines slike svih najboljih frajera(bred pita,kolin farel,dzoni dep,itd),stavis vasu u sredinu a njih okolo,i nesto u fazonu "Konkurencija je bila jaka,ali ja sam pobedio"...

  4. Jaka konkurencija? Anđelina mi je rekla da Bred smrdi, Farel da je gay, a Vanesa mi je na izmaku snaga jedva uspela da izgovori: "Beži u orman ljudino, evo ga ide Džoni!". Jedino Dvajta Hauarda, Alistera Overejma i Remija Bonjaskog smatram za pravu konkurenciju, a ovi mali buđavi holivudski šmekerčići su pičkin dim. Za te praznike, dobro istrenirani razz je svakako najbolji poklon. :P

  5. napises joj "Volim te matere mi moje" i pasce garant

  6. Ili "Jebavo sam i grdnije", kuš bolji komplimenat!

  7. МПНЧ

    Ништа. Што би један дан био посебан. Боли ме курац. Или сваки или ниједан.

  8. Ен Дотер, непоправљиви романтик!

  9. Много фејзбучиш. Романтика умре убрзо и то је ФАКАТ, тако да шиљи куру и зајеби романтику.

  10. Doteru, aminujem fejzbučev komentar. :)
    Remac, pa zar u majku da s' kunem?
    Bvdlga 'de nađe to, dobra ti je ideja.
    Charlie, to je mesto gde romantika eskalira u patetiku. ;)

  11. poklonicu joj samog sebe

  12. Ko sto bojanboj rece , drhtavog prijatelja .

  13. kupi one bojice za ukrašavanje tela, al mora sve da bude jestivo, pa joj nacrtaj gokua.

  14. Spavaj je u rč, to se sad ceni.

  15. У мом случају најбољи поклон јој је то ако се уопште сетим.
    Па сад шта год да смислим...

  16. Spavaj je u rč, to se sad ceni.

    Sa ovim

    Kurac.

  17. možeš i da raskineš, kao fol, i posle kad sazna da nisi stvarno raskinuo to će joj biti najveći poklon lolololo

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.