Šta kupovati devojci za godišnjice, i za, danas popularan, Dan Zaljubljenih?

  1. A koji kurac moramo išta da im kupukjemo za taj Dan pički materina?

  2. ne znam, ja tad idem kod ortaka na slavu vinogradara, nikad nisam proveo taj dan sa curom.

  3. Kizo, to kaže današnja propaganda!
    Pol, mašala brate, ali ne mož' d'izbegneš.

  4. Мени нек да бомбон, пао ми је шећер.
    Да заљубљених је срање.

  5. Ништа не купуј. Треба да јој купиш нешто онако безвезе, било кад, кад ти се ћефне, кад осетиш да треба нешто да поклониш. А не зато што је тамо неки фегет осмислио празник.

    Евентуално можеш да је тако добро изјебеш да то запамти до следеће године. Нема те жене која ће да одбије добар секс.

  6. CrnaBo, jes' sranje, al' se današnje devojke lože na to...

  7. Минђуше два пута. Папагаја у бојама Евертона. Чизмице по мом укусу, Лап топ, скупо летовање... Уз неизбежно цвеће и пичке материне. Волим да купујем девојкама, многи ме зајебавају да сам "галантан" али ја сам ето такав...

  8. Пранк, матер му, а шта сам ја онда?
    Џими, немој ником да кажеш, слажем се са тобом.
    Или кутија бромазепама. То увек треба.

  9. Папагаја у бојама Евертона.

    Fegetski roze? :P :)

  10. Џими
    Ништа не купуј. Треба да јој купиш нешто онако безвезе, било кад, кад ти се ћефне, кад осетиш да треба нешто да поклониш. А не зато што је тамо неки фегет осмислио празник.

    Евентуално можеш да је тако добро изјебеш да то запамти до следеће године. Нема те жене која ће да одбије добар секс.

    Da, brate, ali poenta mi je da ne bacam klišee, razumeš? Kupujem ja povremeno, ali ubodem i nekad neki datum...

    Duncan Ferguson
    Минђуше два пута. Папагаја у бојама Евертона. Чизмице по мом укусу, Лап топ, скупо летовање... Уз неизбежно цвеће и пичке материне. Волим да купујем девојкама, многи ме зајебавају да сам "галантан" али ја сам ето такав...

    Dankane, majku mu, znao sam da si ti taj koji je opljačkao MMF. To je u svakom slučaju lepo s tvoje strane, ali nije bitno koliko nešto košta, već misao koja izaziva kupovinu toga. :)

  11. CrnaBo
    Пранк, матер му, а шта сам ја онда?
    Џими, немој ником да кажеш, слажем се са тобом.
    Или кутија бромазепама. То увек треба.

    CrnaBo, kažem generalno, uvek ima izuzetaka. Ne dilujem ja bromazepame, samo lorazepame, bensedine, i diclofenace... Mada ništa od toga ne bi stiglo čitavo do nje. :D

  12. Не, Сторма, био је плав :)))

    Пренк, није уопште акценат на цени, него што мене то испуњава. А иначе ми је ова последња девојка била јако скромна... А биће и опет... једног дана...

  13. Ма даш јој курац.

  14. Данкане, није ваљда да нема више оне лепе младе???

  15. Ova moja je isto skromna, i kategorički generalno odbija skupe poklone. Znam da nije, samo sam predočio.

  16. Пеки д џем
    Ма даш јој курац.

    Usudi se...

  17. Океј, а у ком је фазону девојка? Шта слуша од музике? Ја проваљујем карактер непогрешиво на основу тога шта ко слуша. Под условом да није позер и не слуша нешто силом. :)

  18. Peki, majku mu, pa ne deli se kurac tako izdašno. :)
    Džimi, normalna devojka, nit' je u nekom sad fazonu, 'tkud znam, gotivi stranu muziku najviše... Ne komercijalu, al' ono... S' na to mislio?

  19. Ја проваљујем карактер непогрешиво на основу тога шта ко слуша.

    Aj napisi par osnovnih tipova.
    Moze i na pvt ako neces ovde.

  20. ЦрнаБо, биће... Али теенутно нема.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.