Prijava

Sta ima da se prica , red je da i mi imamo nasu temu (Sumadija je ipak siri pojam) .
Naval'te !
http://www.youtube.com/watch?v=PnGu_Dylwxc

Kragujevac FTW. :))

Крагујевацизација !

Je l' neko rekao Kragujevac?

Srce Šumadije - da se ne lažemo, može i jedna temica za nas ;)

Bez zajebancije, greota što se Kragujevac malo više ne promoviše. Evo mi u Banjaluci, furamo neki lokal patriotizam, a kod Kragujevčana slabo nešto. A imaju i Smak i Zastavu.

Banjaluka nit ima tako poznat bend, nit ima tako poznatu fabriku (pa nek je i propala), ali opet imamo neki lokal-patriotizam, možda neosnovan, ali ga imamo.

Kragujevčani, malo se istaknite! Ipak je to 4. grad u Srbiji poslije BG, NS, i NI!

Ma 3. bre koji crni Nis tamo ciganstvo

Meni je to promovisanje lokal patriotizma malo suvišno u virtuelnom obliku. Valjda se podrazumeva da svi volimo svoj rodni grad. Dovoljno je što smo se deklarisali kao njegovi građani i što svojim ponašanjem i postupcima stvaramo dobru sliku o njemu. Sad ja da idemo okolo i pričam "Kragujevac zakon, duvajte ga miševi!", malo je suvišeno n'est pas? :)

Ajmo sada svi , Kragujevac - ooOOOooo - Zastava - FiiiIIIAAttt

Sad ja da idemo okolo i pričam "Kragujevac zakon, duvajte ga miševi!", malo je suvišeno n'est pas? :)

Si , si

Fiattt puntooooo zvani FIKUS!!!

Inače hteo sam ja da otvorim ovu temu, hvala Bioshockeru na ekspeditivnosti. Proglašavam ovu temu za temu dogovora budućih okupljanja vukajlijaša u voljenom nam gradu.

hvala Bioshockeru na ekspeditivnosti.

Eheee....