Prijava

E to je karina, pajdo, ne gotiviš ju. Ovdje je riječ o mržnji. MRZIM TE MILICE/JANICE/STANKO/MIRKO primjera radi.

Ma 'de mrzeti nekoga. Oduzima previše energije.

Ja dobijam energiju.

Vidiš, to je čudno. Kažu da mržnja oduzima mnogo energije al' da je i najjači pokretač. Po meni je mržnja nekoga zbog nekih tako glupih stvari gubljenje vremena. Istinski se može mrzeti samo čovek koji ti je toliko zla naneo da mu ne bi' mog'o to pustiti ni u naredni' par života.

Ako je mrzeti uslov da dobijem energiju i to ću uraditi. Sve, sve, sve samo da dođem do energije.

Ako naslov ove teme procitam kao Prvi autor koji te je iznervirao (jer o mrznji je suvisno govoriti, ko jos ima emocija za bacanje na nepoznate osobe koji ti napljuju jebenu defku?) to bi bili moderatori kada su sahranili Bleka. Napusih ih lepo, a posle se pokajah, sad mi je cak i duhovito.

Zaboravih da sam jednom provocirao Milicu, jer baš ne volim ove što laju na zvezde(čitaj ove astrologe jer mislim da debelo lažu narod) A ONA SE TOLIKO SLATKO NALJUTILA DA SAM je prosto ZAVOLEO, a tek kad sam je upoznao uživo, shvatio sam da ona nikoga ne može da povredi, ma koliko siktala i ljutila se... Jednostavno je ona takva! I sad može da me napušava i sikće kolko oće , al nema šanse da se naljutim na nju. A I LIČIM NA NJENOG TEČU, PA ME MOŽDA I ZATO POŠTUJE!:-)))))))
I uživo svi ljudi koje sam ovde upoznao mi deluju totalno ok. Nema tu bre onih silnih kosovskih junaka, a nema ni ovih dukatlija , što im je pederluk srcu drag! I ma koliko svi različiti bili, sve krasi ista vedrina i smisao za humor. GARANTUJEM da bi 99% autora koji su ovde navedeni kao OMRAŽENI, posle pola sata uživo smatrali za prijatelja...

Ti si penzioner, ti treba da budeš hejter koji mafija po GSP-u i mlati ljude sadržajem cegera jbte, a ne tu da izjavljuješ ljubav po sajtu. :)

Џими 12
ЈТУ 11
Мулуца 9
Гамби 8
Цајклон 7
Мали прст 6
Вејверн 5
Талентовано глуп 5
Блек Хол 5
Сурови 5
Тулумбац 4
Ен Дотер 4
Зли! 3
Страјакг 3
Целт 3
Пеки д Џем 3
Цара 3
Јана 3
Ајнштајн 3
Злочеста пуфница 3
МрМун 3
Лемаја 2
Мара Муња 2
Бићебиће 2
Шива 2
Славко 2
Зоки 2
Душан 1001 2
Предражињо 2
Френки Делевра 2
Јовичић 2
Лаки 2
Каизен 2
Севаст 2

Јбт, најгори сам.

Иначе, Милице, ово није троловска тема, нити ја тролујем на њој. Зна се које су моје теме за троловање - цркава, Косово и сл. Ово није, грешиш.

Ja sam bolja od Cere???:))) Ah, pa zato sto je PRVI koga ste zamrzeli:)

DŽimi odma da se razmoduje...najgori je....svi ga mrzu....

A da li je racunato to sto sam i ja rekla moderatori oni koji sahranise Bleka? Znaci svakome po glas, Dzimiju, Munu, Urosu... ne znam ko je jos bio tu?

A da li je racunato to sto sam i ja rekla moderatori oni koji sahranise Bleka?

Да. :) Управо сам нама тројици рачунао по један. Уједно, то је било једино помињање Уроша. :) Добар човек к'о пања.

al nije ti reprezentativno ispitivanje...imaš 140 glasova..na sajtu koji broji 50 iljada članova...

trebao je uzorak od bar iljadu....

E jebiga. Urose, izvini!

Ok, nisam ni rekla da je svesno trolovanje. Uzgred, oko mene si se zabrojao :)

Jedina tema na kojoj čoveku bude drago što ga nema. Sve mi nešto toplo oko srca.

E, a da nubovi posecuju forum imala bih ja 150, cini mi se:)