
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
30min ustv
Kako se zove pesma, ima tipa 2 piksela kvalitet, peva je neka petorka ukrajinskih likova, na božićnu/novogodišnju tematiku, ne mogu da se setim nikako?
https://www.youtube.com/watch?v=xWa9sJzgM4A
nema na čemu
to tebrice, jebi mi sestru ako naiđeš, imaš moju dozvolu
Зашто је Могша банован?
Zato što je zaboravio da promeni pasnjord na nalogu.
Не контам
Pa stavio je ime MOGSHA i pasvord MOGSHA, a nikad nije došao da promeni. Da ne bi niko drugi koristio prethodna garnitura modova ga je trajno banovala. To je bilo pre mene pa i ne znam sve, možda Celt jedini zna tačno.
Aham. Hvala
Ode krle da se loguje sa
username:MOGSHA
password: MOGSHA
Šta znači NEO-NOIR u filmskoj umjetnosti?
Saće ti proviron reć
To ti je Noir koji je neo.
To su ti filmovi koji imitiraju stil film noir-a, imaš ovde listu primera: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_neo-noir_titles
Fala i tebi Bruce!
de nada, ne volim te filmove :)
Kako se zove onaj glumac sto glumi u onoj seriji gde je on stend ap komicar, a zivot mu skroz u kurcu, ima dvoje dece, razveden, ribe ga stalno ispaljuju, tezak luzer so bi se reklo? Lici mnogo na Bisketa iz Pera Defformera!
Jos Verstapen?
Jok, Louis CK, nasao...
EDIT:
I ne troluj. :D
Једно питање за све
Да ли неко зна шта је са Турском Кафом и нессс-ом? Хехе, кафа и нес, пази форе лоло