Разноразно питање

  1. свиђа ми се дефиниција, а ону тему са приједлозима, ако ћемо реално, слабо ко гледа. :) мурга је властита именица.

  2. It iz rajt tajm for ju, Murga drot....

  3. ja sugestije prihvatam samo na četu između 01.00 i 03.00

  4. то, скочимишУ!
    ништа, покушаћу онда вечерас на чету :Д

  5. ja sugestije prihvatam samo na četu između 01.00 i 03.00

    mislim da te nikada nisam vidio na četu od 01 do 03. u stvari, mislim da nikada nisam vidio na četu. :)

  6. pitaj one od nedelje na ponedeljak - dali ljudi sugestiju, ja odabrao reakciju :)

  7. dobro, nisam ja 24 sata ođe, mogu i ja da pogriješim :)

  8. ma jok, u pravu si skroz, na četu sam bio možda deset puta otkako postoji - neki drugi moderatori su tamo aktivniji pa da ne smetam ljudima...

  9. Не знам ни зашто зађох на ову тему, али молио бих Видру или неког мода да избрише Видрин пост горе везан за моју дефку. Прво: постоји тема за то (уз поштовање Видри), друго: овакво рекламирање ми је безвезно, а и навуче ми нешто хејта, мислиће људи да сам обећао Видри нешто супер зајебано да ме изрекламира. :-)

  10. бјааажи, овдје се добра воља више не цијени
    јеееееб'те се

  11. а и навуче ми нешто хејта, мислиће људи да сам обећао Видри нешто супер зајебано да ме изрекламира. :-)

    A zar nisi Ćosaviću, voliš ti brkovima da žariš lololo

  12. Гонзо, то је већ нешто друго... :-Д Не обећавам ја то свакој жени, само посебнима, тј. онима које 'оће да ми дају! лоло

  13. brus, koja to reakcija bješe ono?

  14. http://www.youtube.com/watch?v=16YbQsvseEc
    zna li neko koja je ovo pjesma u pozadini ovoga video snimka?

  15. clubbed to death

  16. Zna li neko o čemu se radi u filmu "Nevinost muslimana" zbog kojeg su ovi podivljali?

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.