Prijava

Nemoj da ti to zagori dok si ovde :)

Danas ću da ispržim kobasicu, u to ću da dodam jučerašnji ručak (dinstane kockice mesa sa šampinjonima i seckanim kikirikijem), ispržim jaja sa paradajzom i sve to začinjeno karijem, pa ću umešati sa mesom i kobajama, narendam kačkavalja odozgo i zapeći u rerni. :)

U breee, kakav drnč...

Vučica21
Danas ću da ispržim kobasicu, u to ću da dodam jučerašnji ručak (dinstane kockice mesa sa šampinjonima i seckanim kikirikijem), ispržim jaja sa paradajzom i sve to začinjeno karijem, pa ću umešati sa mesom i kobajama, narendam kačkavalja odozgo i zapeći u rerni. :)

mora da se salis...

http://www.libertas.rs/natura/images/products/product_info/21_51_kineski%20mix.jpg
aj probaj ovo,sa malo kikirija i crvenog pasulja sa strane,obavezan soja sos i blago dinstana piletina u komadicima :)

A da ipak otvorite temu "Kuvajlija", hm?

I to ukusan drnč. Nije to bilo kakav drnč. Drnč a la Vučica. :) Makarun, tek sam doručkovala, to mi je za ručak.

I to ukusan drnč. Nije to bilo kakav drnč. Drnč a la Vučica. :) Makarun, tek sam doručkovala, to mi je za ručak.

nemoj da kacis sliku xaxaxaxa

Pajko, zašto ne bi za deset minuta napravio sos od zelenog bibera umesto da bacaš silne pare na gotov? Jednostavno je, treba ti:
-onaj manji tetrapak pavlake za kuvanje,
-1 kašika zelenog bibera istucanog u avanu,
-1 kašika senfa, ako nemaš Dižon, može onaj Podravkin Estragon
-1 kašika soja sosa
-malo soli
-1 kašika putera

Prokuvaš to desetak minuta i sipaš u teglicu.

I da 'oću ne mogu. Komp pokvaren.
Pajko, pokušaću, ali biće malo modifikivana verzija za moj ukus.

ako ne spremis onako u sustini kako ide,sta si probala :),probaj pa modifikuj,lajt varijanta posle koje mozes da dozvolis sebi i neki obilan dezert ...:)

Mislim da si upravu. Probaću tako.

Данас се пости.

Pajko, zašto ne bi za deset minuta napravio sos od zelenog bibera umesto da bacaš silne pare na gotov? Jednostavno je, treba ti:
-onaj manji tetrapak pavlake za kuvanje,
-1 kašika zelenog bibera istucanog u avanu,
-1 kašika senfa, ako nemaš Dižon, može onaj Podravkin Estragon
-1 kašika soja sosa
-malo soli
-1 kašika putera

Prokuvaš to desetak minuta i sipaš u teglicu.

Hvala, natnat, ovo zvuči odlično. :D

Vidrice, na šnicle, vrat, krmenadle....MLJAC!

Lele, okle ova iskoči?!

Kako se u Bosni laze za takozvani pica burek a kako za burek sa spanaćom?
PIVO JE SAMO SA HMELJOM!!

Burek je samo s mesom.
Pita sa špinatom je zeljanica.
To čudo sa picom je bogohuljenje i zabranjeno je Dejtonskim sporazumom.

Slazem se za ovo sa picom, to sam nako pitao ali ja mislim da spanać i zelje nisu isto pa me zanima za spanać. Jel spanaćnica?

Jok, to je zeljanica, sir i šipnat ili zelje, isti ti kurac dođe.