Разноразно питање

  1. Meśa
    Urade ajde jedan selfi, nemo da si sebičan.

    Ih, bre, Meša, baš nemaš stila, treba 'vako:

    Urrader jedan selfi, nemo da si selfiš.

  2. Najuspelija urradova fotografija:
    http://farm1.staticflickr.com/3/5111994_386aa04fb5.jpg

    Levo je neki sasvimnebitan sknjigom.

  3. Јеси гледо турнир у баскету?

  4. Ne znam tačno koga pitaš to za turnir, ali svakako nisam gledao. :D

  5. Мислим на овај наш студенцки.

  6. E, nisam. Jesi igro?

  7. Ма јок. Требо сам кад видим какви су се сви инвалиди пријавили.

    Била је и текма између професора и организатора па сам мислио да си испратио бар то.

  8. Перо легенда.

  9. Јел су обрисане неке теме на форуму?

  10. Питам, пошто ми нестало типа 500 постова на форуму, ал ко да је битно..

  11. Ima beše neka fora čini mi se da se promeni lokacija koja piše kad se pošalje poruka na četu na fejsu. Videh pre negde neku sliku. Da mi piše na primer da šaljem poruku iz Prištine na primer, zna li neko kako se radi to?

  12. Ono gledanje u solju ima li tu nesto jace od slucajnosti mislim majka mi juce gleda bratu iz zajebancije nesto i aj i tacno mu veli ali znaci ostroga mi tacno mu veli to i to sto je radio ovija dana i da ce sinoc dobit neki glas od neke osobe sto je to cinio sa njom i on lik dobija

    znaci iz najjace pitam ima li tu sto jace u toj prici od puke slucajnosti

  13. Ono gledanje u solju ima li tu nesto jace od slucajnosti mislim majka mi juce gleda bratu iz zajebancije nesto i aj i tacno mu veli ali znaci ostroga mi tacno mu veli to i to sto je radio ovija dana i da ce sinoc dobit neki glas od neke osobe sto je to cinio sa njom i on lik dobija

    znaci iz najjace pitam ima li tu sto jace u toj prici od puke slucajnosti

    IMA LI ŠTO JAČE? o.O

  14. ''ima li tu sto jace'' postoji li neka sila iz brazila te utice na to da mi majka vidi u solju il je to cista slucajnost i ja avetam