Разноразно питање

  1. 4890... Ma ono, reklamacija nije problem,ali me mrzi da cekam, hocu da isprobam sve pre toga...Sad cu da vidim u biosu neke voltaze i neka govna,guglavo sam nesto...Moze biti da za ovu novu treba veca voltaza (ne znam zasto) pa cu da javim sta bilo...

    EDIT:

    Za staru pise u AIDI da trazi 1.5 V ,a na novoj mi pise 1.65 iako su cak i serijski brojevi potpuno isti... Sad cu da probam da namestim to...

  2. Ma jok...Nista se ne desava...Koj' kurac da mu radim?

  3. gurni u svaki slot čačkalicu i veži žice oko iste

  4. Ma vrati im nazad i nek pošalju drugu.

  5. Ocigledno je 'vatala zalet. Vratio sam podesavanja u BIOS-u na default (isprva ni tako nije htelo da radi) i 'ajde reko jso jednom da je munem da vidim je l' hoce i RADI! Cita celih 8 GB,sve radi kako treba...To samo dok se zalaufala! :D

  6. odnesi kod nekog ko se dobro razumije u to jebo te pas
    nek provjeri sve komplet

  7. odnesi kod nekog ko se dobro razumije u to jebo te pas
    nek provjeri sve komplet

    Pa sve radi ok sad...

    Jel dual channel?

    Jes' vala...

  8. To je na Vuki vodio Elzeard, a on čovek nema fejsbuk, cimer mi je bio, toliko znam.

  9. Па знам да је ође почело кад тема са оваквим називом, па реко да проверим.

  10. Jel može neko da mi da link onog autora Dramadžoni?

  11. Лик има око 109 000 оцењеног материјала боктевидо.

  12. A Dog za 7 god na sajtu dao samo 100 negativnih ocena. Kakav pedagog lolo

  13. Dog je i sam reko jos davno da ne daje minuse, nego ako mu se ne svidi ostavi neocjenjeno!

  14. da sam mod,obrisao bi dogu 87 posto defki jer su sranje

  15. El idete na Guču, vi što se ne jebete u dupe i ne šmrčete drogu na Egzitima?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.