Разноразно питање

  1. почиње у среду

  2. A traje do? Možda banem...

  3. Pa onda eto me.ko ide iz Bg?

  4. псето сигурно

  5. A kad je rekao da će da dođe?

  6. Ja odustao, ne idem, nemam pare jer sam sirotan. Jedino ako baš nagnam moje da me isfinansiraju za put i nešto para 'vako, pa banem, jer imam đe, ali sumnjam.

  7. неам појма деки види са њим

  8. Je l' mnogo skup parking ispred TC Usce? Hocu da idem u bioskop tamo,a ne daje mi se 1000 dinara za parking... Kontam malo cu da se muvam po BG-u pre i posle filma...

  9. Mislim da ti je ispod TC-a besplatan parking (bar 2 sata). Probaj da ga umuvaš negde kod zgrada, ako ima parkinga.

  10. Da li u engleskom jeziku postoji neki izraz za ono što mi zovemo ''lažni naliog'' (na fejsu npr.) i ako postoji koji je? Hvala u narped, pozz

  11. Mislim da se kaže "ghost account" ali proveri bolje...

  12. Ghost account je ono što NSA ili murija rade kad prate nalog sumnjivca, pa ne vidiš "duha". Za fejs i slično je izraz "fake account":

    https://www.facebook.com/help/167722253287296

  13. I ja cenim da je ''fake acc'' najbolja opcija. Fala ♥

  14. To srce mi je popravilo dan. Ahhhhh....

  15. Ако неко добије инспирацију, или има жељу да то уради већ годинама, нек склепа који стих на тему мог ника, тј. мене. Да и ја, мученик, имам шта да ставим испод аватара, а да то не буде ајаксова песма која је тотално исфурана већ одавно.
    Хвала у напред.

  16. Педерчина си чим имаш број у нику. позз

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.