Разноразно питање

  1. Krle pizdo Kosovo si izdo.

  2. krle96 u tebe bi metno

  3. digoh se prije 2 sata, sa nevjerovatnim bolovima u stomaku

    kao neka upala misica ali mnogo mnogo jace, koncentrisano na donji abdomen vise manje , jedva pricam, ako se nasmijem umrijecu
    sto mi je, i ima li ikakve veze sto sam se ubio ko stoka za rodjendan?
    ovo mi je prvi put u zivotu da mi je nesto takvo, iako sam pio i prije, al nikad toliko

  4. Ako bol vuce prema dole desno onda su velike sanse da je slepo crevo...

  5. izgleda da je slijepo crijevo

    bruh nije, nisam nista dizao

  6. kako da ulovim miša ? Uzeo sam lepak, turio sira slanine neku voćku nešto međutim ovaj kulira samo tako. Ima li neki baš baš pozdan mamac/metod sa mišove ?

  7. Luče, ponudi mu mišicu. Ako i nju iskulira, onda je flafičasti gej, pa mu stavi ispred neki lijep parfem i izvući ćeš ga. P.S. Ako ga ne pobijediš, pridruži mu se, kad vidi tebe kako svojim primjerom pokazuješ da su ljepilo, slanina, sir i voće dobri, možda ga pogodiš u neku dubinu ličnosti i izazoveš vrtlog emocija. Samo mu nemoj praviti buku (1:04):

    https://www.youtube.com/watch?v=I5LFD9VDq88

  8. Pazi, okreneš neku malu šerpicu naopako. Uzmeš orah i nabiješ čačkalicu sa gornje strane, u vrh gore. Na čačkalicu nabiješ sir, misevi vole sir. Onda stavis orah na pod, podignes jednu stranu serpice i ćošku nasloniš na orah, tako da ona čačkalica i sir budu pod serpom. Onda mis udje da pojede sir, serpa sklizne sa oraha i padne, i zarobi misa. Posto je već u serpi mozes i da ga kuvas.

    Elem, ovo sam video da rade u Pirotu, i sljaka, ne znam da li deluje na druge miseve, al kul ideja.

  9. Ne slušaj ga. Lažeeee

  10. Ако неко добије инспирацију, или има жељу да то уради већ годинама, нек склепа који стих на тему мог ника, тј. мене. Да и ја, мученик, имам шта да ставим испод аватара, а да то не буде ајаксова песма која је тотално исфурана већ одавно.
    Хвала у напред.

    evo :

    SAMO SAM TEBE KRLE96 IMAO
    SADA SAM I BEZ TEBE OSTAO
    TUGA MI DUSU SLEDILA
    TI SI NADA MOJA JEDINA

    IMAM KRLA96 KAO DA GA NEMAM
    U TUDJINI PREKO DVA SVETA
    KO DA BRACA NIKAD BILOI NISMO
    OD NJEGA NE DODJE NI PISMO

  11. Кад човек ради на светац па као буде кажњен јер се не ради на светац, је л' њега кажњава Бог путем цесије преко свеца, или светац има пуномоћје да га лично казни? Причају маторци како су неки страдали јер су радили, па ме занима како то иде.

  12. ti ces sigurno kaznjen biti jer sebicno cuvas sve nokte,dok deci na kosu posaljes zaliha samo za njih pola pa se oni pobiju

  13. Његов нокат помфрит је, аха аха.

  14. znas da je hladan krompir krao nokte iz one kutijice sto treba kao da salju siromasnoj deci,lik ceka da se napune do kraja,pa ih ukrade

  15. који шупак јебо себе

  16. овај човица што је са мном крао траке оне велике жуте, за кућицу на дрвету, неки дан пао са шестог спрата зграде и преживио, сконтај то, а прича ми то његов ујак који шепа јер је ружно стао на подест кад је силазио са задње степенице, сконтај то

  17. jel preziveo ili se pobiljkio?

  18. скроз преживио, мислим има неке ломове ал ништа то у поређењу са шестим спратом зграде

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.