Разноразно питање

  1. Шека
    digoh se prije 2 sata, sa nevjerovatnim bolovima u stomaku

    kao neka upala misica ali mnogo mnogo jace, koncentrisano na donji abdomen vise manje , jedva pricam, ako se nasmijem umrijecu
    sto mi je, i ima li ikakve veze sto sam se ubio ko stoka za rodjendan?
    ovo mi je prvi put u zivotu da mi je nesto takvo, iako sam pio i prije, al nikad toliko

    "Slepo crevo" kako ga mi pogrešno nazivano (pravilno je Crvuljak - apendix veriformis) se projektuje u MekBrnijevoj tački (McBerney) koja odgovara sredini spinoumbilikalne linije (spaja pupak sa desnom spina iliaca anterior superior). Da bi ti bilo jasnije:
    http://img.tfd.com/dorland/thumbs/point_McBurney.jpg

    Ako te i dalje boli, trči radi nalaze. Ako su povišeni leukociti, spremaj se za pod nož...

  2. Sa srecom na operaciji

  3. Aj ubi se retatde mali glupi.
    edit: wejv

  4. "Slepo crevo" kako ga mi pogrešno nazivano (pravilno je Crvuljak - apendix veriformis) se projektuje u MekBrnijevoj tački (McBerney) koja odgovara sredini spinoumbilikalne linije (spaja pupak sa desnom spina iliaca anterior superior)

    http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201302/63728/tumblr_inline_mf7bcsErwm1qltqg1.gif

  5. Mene interesuju dve stvari:

    1. Za šta služe one silikonske kuglice koje obično budu u kutiji kad kupiš patike? Znate na šta mislim, upakovano ko u filter kesicu čaja...

    2. Postoji li neki trik koji sprečava da one naočare za ronjenje zamagle?

  6. Te kuglice su silika-gel i služe za upijanje vlage.

  7. Postoji trik da su dobre naocare.

  8. 1. Za šta služe one silikonske kuglice koje obično budu u kutiji kad kupiš patike? Znate na šta mislim, upakovano ko u filter kesicu čaja...

    Мислим да упијају влагу

    2. Postoji li neki trik koji sprečava da one naočare za ronjenje zamagle?

    Пљуни са унутрашње стране

  9. Kuglice su vazelin

  10. ne veruj čoveku koji pije spermu...

  11. Dobro mislis rabin.
    Vlagu upijaju te kuglice, a da se ne magle pljuni ili lepo nek ti nalegnu na oci.

    Inace sad ima nova fora, neka nalepnica za vlagu.

  12. ma lepo nalegnu, ne ulazi voda... ali magle... :/

  13. Stavi te kuglice što si sad naučio za šta su u te naočare.

  14. Jesi popravijo mobilan?

  15. jeste! silika gel je dobro poznat desikant.
    Pokušao sam da dođem do veće količine al ga niko u Srbiji ne prodaje fizičkim licima.
    Ako neko ima jedno 10, bio bih mu zahvalan ako bi se javio.

  16. Rajderu, umjesto detaljisanja o topografskoj anatomiji, radije objasni čojeku da 7 dana po odstranjenju crvuljka ne smiju ustajati ravno, nego samo iz bočnog u sjedeći položaj. Zašto?

  17. Mozda da se rana ne otvori?

  18. Ко је беше доктор овде, Макаронац?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.