Разноразно питање

  1. Da bi potpunije zarasla, a i da izbjegneš rupturu na drugim, opterećenim dijelovima trbušnog zida. Dizanje trbušnjacima NE SMIJEŠ raditi nakon bilo koje operacije kičme ili na abdomenu, računajući i carski rez. Dakle, legneš na bok, noge preko kreveta i gurneš se rukama iz tog položaja u sjedeći. Nema na čemu.

  2. Dizanje trbušnjacima NE SMIJEŠ raditi nakon bilo koje operacije kičme ili na abdomenu, računajući i carski rez.

    Reko ti celtic da si čka.

  3. Mali keru jedi govna.
    Slepčino raspala jebo te pandan

    edit: gledo sam ti profeel izneverovo

  4. Pandan ne jebe, bre.

  5. Jack Harper
    Jesi popravijo mobilan?

    Jesam đavola :)

    Eeee, Keltike, eve me sad...
    Čekaj, još ne znamo da l' je crvuljak... što bi se izlagao operaciji ako nema razloga?

  6. http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=2394#post_2898078
    Na sl. strani imaš i sliku...
    juče se stanje pogoršalo. skroz je belo. jedva nazirem slova i brojeve... jedva... slike su go kurac jer baš ništa ne vidim

  7. Ma daj, Rajderu, nikad doktor-biznismen od tebe. Ako nešto ne treba operisati, koji kurac raja ide kod doktora?

  8. hmmm, porazmisliću o tome...

    elem, imaš PVT :)

  9. Seoski travar je stručniji od vejva

  10. E neću PVT, oću nekog javno obrukam ;-)
    EDIT: Rasni, dobro veče.

  11. celtic
    E neću PVT, oću nekog javno obrukam ;-)

    de, de... nisi taj tip ljudi...
    Mene boli potkožna strana condylus medialis tibiae... ne stalno, već pri nekim pokretima... uglavnom ekstenzije potkolenice i natkolenice (dok plivam).
    Šta li može biti?

  12. Вејверу у редуе. Побиједио си.

  13. Rajderu, skraćeni su ti semitendinosus i semimembranosus. Radi statičke vježbe za kvadriceps i gluteus. A dok plivaš...
    http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/218923/84238728.jpg

  14. pitam čoveka, jebote! možda je ortoped...

  15. celtic
    Rajderu, skraćeni su ti semitendinosus i semimembranosus. Radi statičke vježbe za kvadriceps i gluteus. A dok plivaš...

    Ozb? a nisam do sada nikad imao problema...
    to otprilike i odgovara pripoju (direktne) tetive semimembranosusa.
    Semitendinosus je ispod i zajedno sa tetivama gracilisa i sartoriusa sačinjava onaj pes anserinus...

    EDIT: Riho, blajvneš mi ga!

  16. Nisam ortoped, nego fizioterapeut. Huljenje je porediti me sa doktorima.

  17. Vejve idi radi klistir uticajnim ljudima na sajtu.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.