Разноразно питање

  1. https://www.youtube.com/watch?v=V3CAvzz4c5I

    Ovo je ipak najjači klip od Pješčića, čovek je LEGEND!

    EDIT: 3:03, HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAH, SAD SE SETIO; AHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAH

  2. Gledam ove klipove po jutjubu tipa vlogeri. I tu fazon Amerikanci prednjače, prave neka sranja i narod se smeje. E sad, svako drugo sranje je sa beskućnicima, tipa daju im pare, preoblače ih, navlače ih na neke igrice da se bore za hranu i razna sranja.

    Da meni neko lepo objasni otkud tamo toliko beskućnika jebote, i to sve zdravi ljudi, sposobni što se kaže?

    Ratni veterani koji izjebu nakon povratka, ljudi sa psihičkim poremećajima, ljudi koji su izgubili sve zbog ekonomske krize, medicinskih računa ili kocke.

  3. Jel ima jos neko problem da mu ne prikazuje nove reakcije, dok popularne i odabrane sljakaju kako treba?

  4. Meni isto ne prikazuje najnovije, sad sam videla. Ove ostale isto ok.

  5. Ja danas napisao rekaciju, isto tako mi nije radila i ja je izbrisao. A bila je genijalna. Molim, kompenzujte mi to nekom odabranom.

  6. Ponovo rade reakcije.

  7. Вама су стварно и даље духовите ове форе са погрешним мртвацем (ово са Робином и Робијем Вилијамсом)? Не моралишем зато што се ради о смрти, него ме занима да ли стварно цркавате од смеха на нешто што се рециклира већ годинама.

  8. koja slika je bila na posteru oko kojeg je ovaj retard iznad mene zapjenio?

  9. стеване реко ти да си ретард ја ово неби толерисо дово би му рођаке са мањаче да му преврну иксшестицу

  10. xexe, koji glupson i nadaleko cuvena fora sa brisanjem postova. sta je bilo na posteru, glupsone?

  11. steta sto poster nije istinit

  12. био неки лик што се зове ко онај што се објесио синоћ глуматз

  13. Jer ce biti negde prenos Real Madrid - Sevilja veceras?

  14. на арени некој, вид'о сам рекламу прекјуче, чини ми се.

  15. To stec, jos vise mi odgovara RTS. Nemam arenu u sobi

  16. Jel bolji sarajevski ili banjalucki cevap i u cemu je razlika? Sarajevski sam jeo al banjalucki nisam pa me zanima.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.