Prijava

pojma nema strajo, ja je opet vrnem na staro kad tražim te znakove.

| ti je na ctrl + alt + w

a ] i [ na ctrl + alt + G ondosno F

to znam zbog linkovanja :D

ALT 62 = >
ALT 60 = <
ALT 124 = |
ALT 93 = ]
ALT 91 = [

evo sad nadjoh da su meni < i > na istom mestu gde su i na engleskoj samo sa ctrl + alt

ja ne volim te brojne šifre, ko će ih pamtiti

I da, gledao sam neki norveški film sa nazi -zombijima (nemački vojnici iz WWII kao zombajle), pa me interesuje sledeće:
- Ako je neko takav okarakterisan kao nazi-zombi, da li on onda shvata da je nazi, nazi-zombi ili samo zombi?

hvala church i alien, bozg linkovanja mi ponajviše i treba a i kada stavim srce kao vama sada <3 :)

Ти зомбији су били свесни и свог физичког стања и политичке оријентације. Реко бих да су наци-зомбији.

Страјо, пребаци назад тастатуру на ЕНГ (Шифт+алт), па откуцај спец. знаке. То ти је најједноставније.

I da, gledao sam neki norveški film sa nazi -zombijima (nemački vojnici iz WWII kao zombajle), pa me interesuje sledeće:

Фински, да се разумемо.

wojtek
Ти зомбији су били свесни и свог физичког стања и политичке оријентације. Реко бих да су наци-зомбији.

Gledao si film? I ja mislim da je tako, ali jebemu, ako si zombi, tebi je samo jedna stvar na pameti-da kidaš creva i ubijaš. Valjda im je prirodni nagon da jedu ljudsko meso, a ne da zighajlišu i kunu u svastiku. Prvo nagon, kakve filozofije kake pičkematerine...

edit : misim da je NOR

Јебеммуматер, ја све време мислио да су Мартијеви земљаци...
:(

Њима је битно само оно наци-тозла. Идеологију су однели у гроб, тако је то некада било.

Ех, кад би Нацисти заиста могли да се повампире...

Који плејер оно беше може и да снима посебно одређени део видео записа на пи сију?

Да ли постоји на српском превод за енглески сленг "tool"? Дакле, назив за лика који драге воље ради у туђем интересу; онај који улаже целог себе у нешто од чега само неко други има користи.
(1. и 4. дефиниција на урбан дикшионерију; остале немају везе с везом)