Prijava

jer mi se svidja ova teorija o Isusu

Добро

još jedna izjava koja će pokrenuti lavinu negativnih komentara, ne bih ti bio u koži u narednih par dana, maestro...

Koliko je roštilja dovoljno za ručak desetak prosečno ješnih ljudi?
Ne mogu da ocenim ja jedem 300gr pečenja jbg. Xd

Ono, za meze su pršute goveđe i svinjske, kuleni i to, tu mi se svi odvale i posle slabo jedu.

Planirao sam cevape, pljeskavice, kobaje, dimljenu vesalicu i pilece raznjice. Da l je dovoljno 4-5kg toga?

Najvise mrzim da bacam hranu a jos vise da ispadnem los domacin. E sad kako da nadjem optimalnu kolicinu, to nikad nisam znao.

Da l je dovoljno 4-5kg toga?

Није.

Zasto bi bacao? Pojede se sutra sta ostane.

Ово што Русин каже, а и кад узмеш 7 кила свежег, са овим твојим сетапом ће током печења да калира на 6,5 кила.

Dovoljno ti je četiri i po kilograma toga, javićeš koliko je preteklo

Неверуј Рађарду.

Brate, ne dolazi mu u goste deset grokova od 130 kila, nego ekipa iz igraonice sa ženama

http://www.volim-meso.hr/rostilj-kalkulator

Relativno je pouzdan, rekao bih
Pošto imaš meze, oko 5-6 kila (sirovog), nikako više

Da li ces sluziti kavijar sto je brat poslao uz predjelo, to znacajno utice na kolicinu rostilja

Jbt ladno ima kalkulator. Xd

Pa pokazao mi oko 4kg rostilja. Obzirom na jako meze, to je onda to.

Brate, ne dolazi mu u goste deset grokova od 130 kila, nego ekipa iz igraonice sa ženama

Пао сам на 112. Што је и даље довољно да ти једним ударцем резервишем сто на судској медицини. Не знам што ме провоцираш, кад знаш да ти и даље нисам опростио за ону велтмајстершафт мајицу. Уместо да се покријеш ушима, ти настављаш да ме дисриспектујеш, иако ЗНАШ да могу да те лоцирам, јер си сам написао да је нека хала у којој је неки лик певао на одређеној удаљености од твоје куће.

Da znaš da si u pravu, moja greška...
Videću da obrišem ove postove iznad kad ne bude aktivan forum. :/

Elem, majicu nisam obukao od januara jer je počela da propada, bez zajebancije razmišljam da je uramim i okačim na zid i da postane večna tema konverzacija kad mi neko nov dođe u goste

Kakav pacifista Rađ. Rispekt. Ti si nekako Vuk Jeremić Vukajlije.

Najvise mrzim goste koji dodju i kao sve super je hrana i ukusna (stvarno je super) a oni bockaju kao papagaji a znam da mogu da jedu kao konjine nego eto tu im zene i ostane brda hrane iznerviram se opasno uvek

Hehe to me podseti na onaj vic kad dođu gosti na slavu, i sad oni za stolom, počeo ručak, i domaćin kaže "Mezite, gosti"; oni kažu "Mezimo, mezimo", prođe desetak minuta, opet će domaćin "Mezite, gosti", oni sad već udarili jače po hrani i kažu "Pa mezimo, zar ne vidiš", tek će ovaj obešenjak "Ma vi ne mezite, vi jedete" hahaha

Kontate, on je hteo da oni manje jedu? Provereno izaziva blago kikotanje na slavama, rođendanima i sličnim manifestacijama