Разноразно питање

  1. https://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3561#post_3837822
    Pa ja ti bas i kazem da ne moze pasulj corbast bez hleba kako koji kurac da jedem pasulj bez leba

  2. Konzumiranje hleba je stvar navike i odraz kulture sredine u kojoj zivis.

  3. Nekad da l u kafani il gajbi dok keva ne donese ili kad sednem a zaboravim da uzmem pa eto srknem svasta nesto sto jedem pre onako bez hleba i laganao ne umire se sta god da je skoro al preobozavam hleb pogotovo res pecen i imam bol u kurcu da da izbacim ili smanjim

  4. Svojevremeno sam par godina jeo uglavnom bez hleba, mislim nije da ga nije bilo uopste, ali nije postojao kao regularna namirnica, naleti s vremena na vreme u formi bageta, a onako je mogao da se nadje tipa sladak jer tamo gde sam bio ga ne jedu kao mi kao zitaricu vec kao neki kolac, jebem li ga... navikne se covek vrlo brzo, malo pirinac, malo salate, krompir isto postane prilicno solidna zamena

    inace sam veliki prijatelj hleba, trenutno jedemo nekakve lepinje bez aditiva, onako solidno su jake, nisu paperjaste, dve lepinje podmire danas lagano

  5. u molitvi bogu pominje se hleb kao osnovna namirnica.hleb nasusni daj nam danas itd sto neko ne bi jeo hleb.nije zdravo mnogo da se jede treba manje zalogaje uzimati i bolji je crni ili razani a dobri su i oni dvopeci

  6. ne postoji u srbiji crni lebac.
    to je samo zagoreo
    za crni lebac treba druga vrsta brašna koja baš i nije tako laka za testo

  7. Ima, al kosta 200 kinti i pise ti koje je brasno na ambalazi.

  8. pre je bio onaj bez kvasca nekih 180 din,sada je 100.ili prave sranje neko ili svi sada prave pa pala cena.ili su i ovi za 180 din pravili sranje.
    moze se covek navici da ne jede hleb.ili da ga umanji.sem ako se ne jede svaki dan pasteta ;)

  9. kad sam video na sta lice i kako se prave hlebovi ovih drzavnih i vecih pekara i kako se isti tretira bukvalno sam se pomirio sa time i rekao da necu da sirim dalje xD
    od tada bas izbegavam te jace pekare, a i sranje je hleb

    samo lokalne pekare i privatni lebac, jes da je manji al je zato zilion puta bolji

    haha maestro, cool

  10. Cimeri mi hrču, prave buku od bar 100db,kako da ih uputim na neka sredstva za prestanak hrkanja, da ne ubijem ljude na spavanju sve do jednog, žao mi?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.