Разноразно питање

  1. Kako mislis skontate se

  2. Kako mislis skontate se

    Pa skonatali se, kao pravi Bosanci xd
    Ok, sam ću da izađem.

  3. Ovaj jedan u nekoj priči reko e imam stan za izdavanje, meni trebo stan, i neki njegov ortak iz ŠA uleteo dodatno - skontali se lololo

  4. Meni zvucalo ko da ste se prcali

  5. Kad hladan krompir postuje nešto i pokušavaš da ne pomeneš nokte u tegli
    https://i.imgflip.com/w2woj.jpg

  6. Plaćam u BGu 60€ sve al živim sa šest cimera lololo

  7. Ništa onda brt lukac, shodno smeštaju, najbolja low budget alternativa protiv hrkanja ti je coktanje onda lololo

  8. Hahahahaha, ma skontaću već nešto, redovno hrkanje mi nije problem, problem je ovaj jedan koji bukvalno kao da namjerno hrče što je glasnije moguće. Da ne kažem da je inače malo poludebilan, smara s forama nekim bzze, smorio više.

  9. fali vam samo snezana. :P

  10. Reši problem na isti način na koji sam ja rešio komšijinog kera koji je zavijao noću pa nije dao spavati mišomor u salamu jbg sad spavam ko beba kad pomemuh hvala ps

  11. cekaj sad, kako Milica zavetnica, a udala se za Bugarina

  12. postoji li mogućnost da se pogledaju definicije ne groblju određenog autora (ne sebe) ?

  13. Vidis u adresi koji je broj profila tog autora onda odes na tvoje def na groblju i u adresi svoj br prepravis u njegov.

  14. Nista fadjo, zapamti sa pssavet je najbolji savet

  15. neko detaljnije objašnjenje, zašto sad, koja je simbolika u skinuti ih u ovom momentu itd

  16. Koliko % je život ono što ti se dešava a koliko % ono kako ti to doživljavaš?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.