Разноразно питање

  1. Имају ли Vip картице неки фабрички пин код? Изгубио сам картицу са кодом јбг.

  2. ajde vi sto menjate nadimke promenite mi vukajlija username u ,,plok,,

  3. Нема везе, снашао сам се.

  4. Koja je cena kornjača ovih akvarijumskih po pet šopovima? Ne mogu po netu da izguglam lepo, pa me iz prve ruke zanima.

  5. ilegalne su od nedavno jer oslepe od vode u srbiji

  6. aji nemoj da se igaš sa njima
    da ih gujaš kao tomobile
    geju im se tabani

  7. u EU nisu ilegalne jer njihova voda ne sadrzi neki sastojak koji sadrzi ova od kojeg oslepe

  8. Znam da je negde u južnoj americi zabranjeno držati ih jer su ih ljudi masovno uzimali pa ostavljali, nešto kao problem sa psima lutalicama kod nas, al kolko znam imaju pet šopovi one male kornjače što na šaku stanu, moram sutra otići da pogledam kako stoje stvari baš

  9. imaju i dalje u nekim pet sopovima ali manje nego ranije

  10. Ilegalne su tipa od prosle godine
    1000 komad je bio

  11. e boh sta mislis cime ce da ih hrani hladan krompir?xd

  12. Ja mislim da bokser još smišlja odgovor sad pa ga zato nema, komplikovano pitanje baš

  13. Hm, noktima iz tegle??? XD

  14. hahahahh zamisli davi se kornjaca od nokta i jos oslepi od vode domace

  15. Brt pa šta misliš što mi treba kornjača? Preteralo s noktima, treba deo negde da se utroši xd

  16. kopnena kornjača se prodaje po pet šopovima, danas proverio, one vodene se ne prodaju više. kopnena oko 3 soma košta

  17. zašto, avaj, zašto neko želi da ima kućnog ljubimca

  18. jer smo dosadili jedni drugima u stanu pa jbg da imamo s kime da se družimo lolol

  19. inače sam pred burazerovom ženom krenuo da kenjam po držanju kerova po stanovima i kako ih čuvaš, a oni sve gluplji iz godine u godinu i sve više cimanja zahtevaju i ne smeš 12 sati da ih ostaviš same, i ona sve klima 'da, da' i ode da podoji dete, dođe buraz i kaže mi da je nabavila bišona koji spava u sobi pored XD

  20. ok kera ne bih držao u stanu nema leba, dvorište na selu ajd može, al ovo što rokneš u akvarijum mož da prođe, zanimljivo a lako za održavanje, jbg kad se smoriš, proslediš nekom detetu kao prvog ljubimca il pustiš u prirodu i gg

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.