Prijava

I sta je problem, bar narod moze da se obnovi sa odjecom i tako. Ne budite kiseli, kome smeta nek sjedi kuci i nek ne kupuje nista. Ja cu da puknem 300 eura sutra haha

Ma nek se zabavlja svako na svoj način, ne kažem za to, nego koliko znam Black Friday je po samoj definiciji usko vezan za Dan Zahvalnosti, ako ima i po Evropi to ga ne čini ništa logičnijim

немаш ти 300 ојра плиду

Kakve to veze ima za sta je vezano, bitno je da se trosi. Samo nek izmisljaju te kurceve dogadjaje da se malo digne hajp

Vuzi, mogu da te izdrzavam od dzeparca koji mi cale daje u 23 jer sam nesposoban da zaradim sam a i ne zelim da radim.

штеточино

Bez zajebancije sad, po balkanu treba svaki dan da su black fridayi jer su ionako cijene prepucane a plate mizerne. A narod kao i svaki drugi treba da se obuce fino, nesto novo i tako.

Па да свакако. Мада нешто наше да се смисли, какав ЦРНИ ПЕТАК пхахха

Jordan 3 retro u buzz-u 19k umesto 24, iskušenje je veliko

Crni petak je matera, našao sam kimono koji u redovnoj prodaji košta 200€ za 70€.

Velkam tu liberal kepitalizm.

Želim da se iz Nürnberga preselim u Leipzig, e sad da li je to pametan potez? Ekonomski je jača bavarska, ali se Leipzig lepo izvukao što se tiče istoka. Tek mi je 23, želim nešto novo iskusiti. Ovde prvenstveno mislim na Profa da odgovori ako je rad ili još neko ko se razume i živi u Nemačkoj, bilo bi okej.

Batko samo Stutgart ili Frankfurt

Skupi su stanovi tebraaa

Pa ako ti je do jeftinih stanova ajde ti u duisburg

Duizburg je najsiromašniji grad nemačke

Gramatičko pitanje, kako se zove ono kad nečemu 'ženski' tepaš, tipa jagoda - jagodica?