Prijava

stvarno, pliduu...

Hipokoristici

E može i to biti.

Jel zna neko koji je dobar poklon za par? Radi se o ljudima u godinama tako da mi ne trebaju neki medvedici, srca, sunasca i muda Marjanova, a po guglu sve sto gledam ili je gej, ili nema kod nas da se kupi, ili je jednostavno losa ideja

Do koliko para? Nešto onako sitno ili nešto od tipa 100 evra ili više?

kupi im vazu.neku tamnu i veliku u koju se nista ne stavlja.ljudi vole da trpaju beskorisne stvari na gajbe i da tripuju posebnost.ne mora to ni da kosta mnogo.i niko se ne razume u vaze i nece provaliti da si je kupio kod kineza/na buvljaku/od komsije narkomana koji ju je ukrao sa necije terase...
kada smo kod beskorisnih stavri,mozes da im kupis cvece u saksiji za sitne pare i kazes da je to indonezanski cvet koji nikad nema cvet koji je za prosperitet i leci rak da zlo ne cuje.

Na stranu ovo zajebavanje oko indonezanskog cvijeta, i nije losa ideja jebemumater, imaju dosta cvijeca i ovako, mozda bi vaza bila odlican poklon. Zahvaljujem na ideji.

Jel zna neko koji je dobar poklon za par? Radi se o ljudima u godinama tako da mi ne trebaju neki medvedici, srca, sunasca i muda Marjanova, a po guglu sve sto gledam ili je gej, ili nema kod nas da se kupi, ili je jednostavno losa ideja

https://66.media.tumblr.com/f6e4f742b11474fb041559447cfcbc44/tumblr_pitixxnQhu1qigfjto1_500.gif

Radi li neko od vas, ili znate nekog da radi u Atlantic Grupi? Trebaju mi iskustva odande, dobio sam ponudu za posao.

Radi moj komšija jedan kao komercijalista - vozika klia. Mislim da zarađuje dobro, doduše žali se da ide po kafanama stalno i mora da pije dosta sa gazdama i tako to, sad ne znam u stvari da li se žali ili se hvali xd
Uglavnom, radi već neko vreme tamo i da kažem zadovoljan je, ali mislim da ima podosta da se radi jbg

Sta konkretno krompiru?
Kevina firma saradjuje sa njima pa mogu da pitam sta te zanima.

Keva ti je privatnik neki vidim

Nije. Radi u toj firmi vec 20 godina fazon

Da je privatnik ne bih krcko 2 kile lesnika pa prodavao xd

pa za početak refiller proizvoda, ono ređaš robu po megamarketima fazon, znači ispod mrčandajzera si lololo, kažu šatro ima varijanta za napredak, tako da mi se to dopada

A šta ste vi ljudi završili od škole, da vidim šta me čeka? Ja mislim da cu biti komercijalista ko thilmo, dzabe kurcu sviram sa diplomom