Prijava

Hahah da to je ta
Ova slika leči, uvek je nosite sa sobom u novčaniku
Alan Čumak mošga duva.

Која је поента хепи мондеј бонуса у моцарту кад не може ништа да се ради са њим?
Пре је могао да се користи за игру и дизање, сад ништа.

da li ste znali da ušni vosak smrdi jer je to prirodna odbrana od insekata da ne uđu u uho

Haha.. kako ovo nisam video pre xD

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010

ja ne znam koji ih kurac u ovoj godini drži tu, a ukida čet. valjda ne smemo da zaboravimo koliko je sajt propo, pa to uvek stoji dole da nas podseti kako je samo propo.

jel tako da "bog, sirija, bašar" zvuči daleko inspirativnije nego "mir, stabilnost, vučić?" kad bi promenili slogan na "bog, srbija, vučić," kladim se da ne bi ni morao gospodin krasti glasove, već bi sami išli.

To zvuči blasfemično, i u toj sirijskoj verziji

Samo Vučić, Srbija i sendvič

Da li je neko toliko ljubazan da bi preveo sledeće stihove na engleski ali sa rimom:

Tako, tako, tako, tako to srce zeli
tako, tako, tako, tako to me veseli
samo tako, samo tako sve cu da ti dam
ostani kraj mene da ne budem sam.

Imam ja nešto ali mislim da može bolje. Hvala unaprijed, ljubim ruke.

Pomogao bih ti ali vuces na bulu sa tom ijekavstinom kozjom

Smuvaj se s melkom vesna, napravi coveka od njega plsss

Ovako bi ti to melk preveo

Such such such such heart wanting

Smuvaj se s melkom vesna, napravi coveka od njega plsss

+
++
C++

Ovako bi ti to melk preveo

Such such such such heart wanting

E nijesi mi ga baš prodao ovim.

da bre ti si jos crnogorka. idealna kombinacija.