Prijava

ja ne znam 2 njene pesme, tj mozda sam cuo pesme nedje ali ne znam da ih ona peva

па то је нови музички талас то се сервира млађим генерацијама ја немам појма ни једну овако из главе а сиг сам чуо те неке 2 3 најпопуларније не слушам те нове свкако па ме заболе

sad sam bas pustio, ok dobro peva, zvuci malo ko ceca ili ja kao apsolutni nesluhista cije je uvo sviklo na gusle i deranje tripujem

вероватно добро звучи јер је провучена кроз 17 филтера за глас
куцао сам на јт њено име јбт нека песма пре 3 месеца 35 милиона прегледа дајјјј колико ту има купљених па то не може да се преброји

nije dobro peva i uzivo evo imas koncert iz arene na tjubu

е јбг ондак нека је нека је дете је добар певач дете је поуздан певач

тебра пише да има 3 албума и 17 синглова

3 albuma puta recimo 7 pesama u proseku + 17 singlova totie manje od 40 pesama, dovoljno za 3 dana, 15 recimo najpoznatijih pesama u proseku po danu plus minus 2,3 gore dole = 2 sata kvalitetnog muzičkog programa

pa jel mislis da peva samo svoje pesme lol

Mora i neku Breninu kapiram

Dobri Bren i njegove cuvene izjave kao, vae victis i kmecavius carus et forum per defka un zmia, mrmum i cocaly

Zašto je najezda ovih New Balance patika svuda? Verujem da se većina jednostavno odluči da ih kupi jer su iz nekog razloga moderne a ružnije patike nisam video odavno
https://www.officeshoes.rs/cipele-new-balance-plitke-patike-ws327/59708

moda brate, nije cilj da bude estetski lepo, odavno.

nju balans dobre patike kad izgledaju normalno, imao sam odavno jos kad nisu bile trendi neke bele, standardne, teraju dugo. imam i za trcanje jedne, vec sam ih izakao dosta.

U americi ih nazivaju bumerske
NB, new boomer

шта сад ове њу баланс имају крампоне на пети и и оној жили како се зове ахилова тетива ваљда тако некако прејадно

Odvratne su ljudi Božiji! Odvratne. Ne može da se nađe pristojna obuća, svi izgledaju kao botoksirani dizelaši, i plus su im boje uglavnom fluorescentne. Jbt ne bi ih obula milijarde da koštaju. Starke in ❤️. Ili neke patike koje su jače, koža recimo nalik starkama.
Isto ona bolesna moda s nazuvicama da ti članci goli zimi na -15 i pička joj se skvrčila u helankama... bitno da se ocrtala..Jbt Bog, more motka golema

odlicne patike za u njivu

Balenciaga od petisuća eur isto u top najružnije obuće ikad (no komplex stvarno)

Као и све те што се праве онако најружнији дизајн икад и ставе те ретардиране брендове типа калвин клајн гуцхи армани и то

Zašto su rimski brojevi toliko sranje