Prijava

do neke 25,26 ako nisi jebo pravac kurwa jer kapiram da posle toga može i bez toga, al ne kapiram jbt imaš 16,17,18,19,20 pucaju hormoni na sve strane što muški što ženski, klinke se satiru od kurca ajde bre ako u tom periodu ne navataš bar neku đembelu al da bude lepa jbg onda nešto nije u redu sa tobom

Ma mozete se vi sprdati ali kome treba kurva u 18 godini da mu uzme nevinost, taj nije dobar z glavom

el nije to bas sustina da te neka iskusna teta odradi a ne da se zajebavas sa nekom koscatom mucenicom gde treba da probijas

H I M E N
I
M
E
N

Nije vala, meni bi bilo malo šokantno da mi za prvi put dodje neka kugarka i kaže hajde halile ti ga prvi zalilaj

Dođe treba kaže složi mi ga i ti joj ga složiš.

Imam druga, 30 napunio nije složio… a imao je prilika čak se i nudile. U poslednje vreme tvrdi da Endru Tejt ima ok razmišljanja samo ljudi ne kapiraju njegov humor

Pa dobro ima ljudi koji nece da jebu ili se plase kako ce izgledati prvi put da ne svrse rano i slicno,pa odu plate kurvu da na njoj izgube nevinost bez blamiranja.

Tj mozda ih je i od kurve blam da svrse prerano ali koga boli kurac sta kurva misli.

Mada i ne mora biti kurva moze bilo koja koju nece videti vise ikad u zivotu.

Baby>kučkica>kurva

predlog za gdje jesti, piti, izlaziti u Trebinju? čuo sam ranije da imaju neki lokali koji su prejeftini a jako dobra hrana deserti ovo ono i zaboravio kako se zovu svaki

pitaj čika bulju, on zna.

budi 51. s kojim se družio danas

što ste gej kad fino pitam

Trebinje kurčina brt, umislili da su Dubrovnik, zapravo selendra. Da ti fino kažem.

Ljudi, random pitanje, ali jel ovde postojalo nekad groblje obrisanih definicija i jel moze nekako da se pristupi njemu?

Ima ali ja i ti ne mozemo da pristupimo jer nemamo odabranu definiciju.

To treba da se zasluzi, mlada damo

profe, jel može neki odabir pa da mi jedna šestina svih definicija bude odabrana?

Bogami zasluzila sam sa svojim 15-ogodisnjim stazom hahahahhahaha. Samo su se vrv svi moderatori penzionisali, moracu da proverim kako to funkcionise plaky.