Разноразно питање

  1. Bas zato sto smo kasaba dolaze da nam kopaju, moj xsaro

  2. Eo sace i oko n pazara nasli neku gomilu zlata ni bosnjaci nece da kopaju

  3. hvala Bogu pa smo kasaba a ne transgender queer nato pudla

  4. Fala Bogu pa nisam ješa

  5. postoji li način da skinem premium powerpoint template al besplatno, konkretno sa Slidesgo

  6. Postoji, ukucaš isto to na engleskom na internetu i nadjes odgovor hahaha

  7. hahahaha kako si pametan svršim ti u usta

  8. Ti ćeš nekom da svršiš ti ... Ćuti bre tu mali nemoj da te prebijem ,ti .. on će nekom da svrši hahahaha

  9. nova govedina se (dino) rađa

  10. On nešto pita kao na vukajliji ... a lepo ima internet i sve ,ne on ovde na vukajliji našao da pita nešto ,mislim stvarno još mu lepo kažem on se uvredi

  11. Ma dete, izela mu sirutka mozak

  12. u lihvar svojih dugova upiši mene tntnnnn...

  13. ti meni kao da sam retardiran, naravno da sam tražio na guglu prvo ali nisam ništa našao pa sam se obratio vama, ne tebi, majmune

  14. Izvini nisam hteo da te naljutim ,zašto me izbacujete iz grupe/družine/vama/njih ,zar sam nakaradni frik il šta nije u redu, ovde se skoro niko ne poznaje osim iza maski lažnih i duplih profila ,vlada jedno digitalno povjerenje pa stoga il sam lud il smrdi mi noga, baš

  15. tesko ces to skinuti henzo, mozes skines background pa nalepi tekst jebem te

  16. pa to sam i uradio ali mnogo je to posla

  17. nemoj samo tranzicije one silne i prelaze da koristis kad budes prezentovo ljubi bratimir

  18. Pitanje, kako da unapredim komunikaciju na sajtu ,naime dosta impulsivno reagujem itd samo hoću da budemo drugari i to
    Ne pitam vas dvojicu, nego neko stručniji i ko je duže na saitu

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.