Разноразно питање

  1. Znači kad vidim ovaj jovorov zid teksta (duže od dve rečenice), pa i da je naslov teme da su bugarski tenkovi prešli granicu i upadaju meni u selo u avliju, nuklearna apokalipsa napad hemijskim oružjem pročitajte kako da se zaštitite u tri laka koraka, ne bih mogao da se nateram da pročitam

  2. Steta, mislim da bi imao sta da kazes na tu temu

  3. e al gori nuklearka u zaporožje POČELO JE

  4. Znaci doci ce nam glave carini rujani

  5. urusava se ukrainska obrana pred padanjem su ovo neka diverzija ukrofasista odraz nemoci nemas tu sta

  6. al ako su rujani zapalili stare gume rispektara dobar lol

  7. https://lat.rt.rs/rusija/104247-rusija-ukrajina-pozar-nuklearna-elektrana/ ukri napravili pizdariju, jok ce rujani sad miniraju nuklearku koju su zauzeli...to samo pliduovci na prvu veruju u ovakve bulshitove

  8. Znaci doci ce nam glave carini rujani

    Доћи ће ти твоји НАТО терористи на које дркаш

  9. Ma lestat rusi ni svoje ne stede a kamoli druge, sjebace nas oni i kinezi pazi sta sam ti reko

  10. Nisu ni zapadnjaci cvjecke al rusi i kinezi u tandemu ne do bog nikom

  11. Хоћеш да кажеш да су сами себи напали електрану а не геноцидна џендер флуидна империја која је од другог св. рата до данас избомбардовала 30 и кусур земаља, рокала осиромашеним уранијумом и атомским бомбама? Поред њих ти Руси први пали на памет?

  12. Nisu ni zapadnjaci cvjecke

    ooo pliduu pa ovo je ozbiljna promena kursa sta se desava da nisi postao nato skeptik gde su problena

  13. Поред њих ти Руси први пали на памет?

    a sta da pomisli kad mu sorosevci prvo to plasirali, jeste rujani zapalili stare gume da izazovu paniku celoj vaseljeni lol

  14. evo prvi koment na klixu koda sam ga ja pisao jos poceo sa cus:

    Čuj rusi zapalili automobilske gume u postrojenju za hlađenje NE koju održavaju. Ima li na ovom portali imalo zdravog razuma da se ne prenosi svaka glupost? Napišite da je požar i to je to. Nemojte se blamirati.

  15. I šta sad? Gde je sad Dilat Larat?

  16. Vas nagazio nato, nekog nagazili rusi, nekog kinezi jbg sustinski biras manje zlo a taj tandem rusija-kina to nije

  17. Bilo je nedavno na redditu taj fenomen rusofilije kod srba, svi se slozili da je razlog tome
    1) nato bombardovanje
    2) nedovoljno poznavanje rusa

  18. Bilo je nedavno na redditu taj fenomen rusofilije kod srba

    a jbt kakav relevantan izvor redit lol, jbt tamo ti kmece najveci mejmuni onaj lik gore na bel kjurv grafiku nivo

    1) nato bombardovanje

    ovo ti samo dalo otpor prema zapadu nema veze sa rujanima, srbi su oduvek bili rusofili ako to uopste moze tako da se nazove.
    Pri tome taj mentalni sklop koji si naveo sa redita kapira da samo ako si neutralan prema rujanima a ne pusis zapadnu kurcinu automacki si neki rusofil.
    Evo npr ja nisam nikakav rusofil, ne znam rec ruskog niti zelim naucim, nemam ambicije ni da idem tamo. Optrl slican nivo bola u kurcu kao i prema zapadnjacima, stim da me rujani nisu bombardovali ne traze mi priznam kosovo a vidim da zapad fura istu tehnologiju kao i kod nas 90ih

    U tom smislu mozes da kazes i da sam iranofil takodje, ili palestinofil jer im ista ta zapadna govna jebu živote.

    Razlika je malo veca ipak al aj skontaces.

    a ovo:

    2) nedovoljno poznavanje rusa

    ovoga sam se ovde vec nagledao i svodi se na neko ocekivanje da su rujani ne znam ti sta.
    Iksr malo rusa sam upoznao ono sto jesam bila su neka gospoda ugl nisam primetio nista neobicno.

    Ovaj vid generalizacije moze izbaci samo imbecil, ko kabi reko eeee japanci nisi ti to uopoznao

  19. počelo je

    msm još jedna cara-plidu bitka sa ambivalentnim heznom koji se umiješa jedino kad ga plidu strana direktno iziritira. ja sam u ovom slučaju neki Iran

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.